Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

DM2A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Louny
Tisknout
8
0
62:10
125:21
804:279
16
2
Severočeská tenisová o.s. Most C
Tisknout
7
1
57:15
114:35
785:421
15
3
TK Žatec
Tisknout
5
3
38:34
79:70
626:563
13
4
LTK TEPLICE o.s.
Tisknout
5
3
36:35
75:72
628:641
13
5
SK Tenis Duchcov
Tisknout
4
4
36:35
79:75
1238:649
12
6
TK Evženie Klášterec n/O
Tisknout
3
5
34:38
72:80
592:681
11
7
TJ Sokol Domoušice
Tisknout
3
5
27:45
59:94
530:742
11
8
TK Chomutov
Tisknout
1
7
21:51
43:105
534:757
9
9
TK Jirkov
Tisknout
0
8
12:60
28:122
428:1432
8
10
 
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
09.06.2019
30
TK Evženie Klášterec n/O TJ Sokol Domoušice
6:3
12:6
79:43
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Šťovíček Jáchym
4
Svoboda David
3
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
2.
Vavroušek Jonáš
1
Lokajíček Marek Petr
3
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
3.
Capová Adéla
4
Hůlová Veronika (H)
9
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
4.
Pokorná Renata
1
Chaloupkova Kateřina
1
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
5.
Krčma Martin
1
Salač David
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
6.
Wolf Václav
1
Kocian Adam
1
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
7.
Capová Adéla
Pokorná Renata
4
1
Hůlová Veronika (H)
Chaloupkova Kateřina
9
1
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
8.
Hanzlík Jan
Šťovíček Jáchym
4
4
Svoboda David
Lokajíček Marek Petr
3
3
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
9.
Krčma Michal
Rejman Adam
1
1
Salač David
Kocian Adam
1
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
               
79
43
12
6
6
3

Soupiska TK Evženie Klášterec n/O

jméno
nar.
BH
1
Hanzlík Jan
21.01.2008
1417
4
2
Šťovíček Jáchym
28.02.2008
1323
4
3
Vavroušek Jonáš
11.08.2008
2094
1
4
Krčma Martin
11.08.2007
2094
1
5
Wolf Václav
24.06.2008
2094
1
6
Krčma Michal
10.10.2009
2094
1
7
Rejman Adam
08.07.2008
2094
1
21
Snopková Veronika (H)
29.04.2008
435
6
22
Capová Adéla
14.05.2007
600
4
23
Opatová Lucie
09.09.2008
1107
3
24
Pokorná Renata
01.05.2007
1270
1

Soupiska TJ Sokol Domoušice

jméno
nar.
BH
1
Mach Jakub
06.02.2007
1744
3
2
Svoboda David
29.07.2007
1972
3
3
Lokajíček Marek Petr
22.11.2008
1972
3
4
Tittelbach Vilém
26.08.2007
2094
1
5
Salač David
25.07.2009
2094
1
6
Kocian Adam
25.06.2008
2094
1
21
Hůlová Veronika (H)
22.08.2007
350
9
22
Chaloupkova Kateřina
03.06.2009
1270
1
23
Peštová Karolína
27.09.2007
1270
1
24
Kotulová Natálie
27.05.2008
1270
1
25
Kotulová Renáta
27.05.2008
1270
1