Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: minitenis

MINITENIS PZ - Memoriál Zdeňka Kocmana

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Lokomotiva Plzeň A
Tisknout
2
0
15:1
30:2
318:138
4
2
TK Škoda Plzeň
Tisknout
2
0
14:2
29:9
336:224
4
3
LTC Domažlice
Tisknout
2
0
13:3
26:13
340:266
4
4
TK Vodní stavby Plzeň
Tisknout
1
1
7:9
17:20
281:303
3
5
TK Lokomotiva Plzeň B
Tisknout
1
1
6:10
13:23
250:308
3
6
TJ Slavoj Chodová Planá
Tisknout
0
2
4:12
13:24
253:308
2
7
Tenis klub Nýrsko
Tisknout
0
2
4:12
12:25
249:318
2
8
LTK Klatovy
Tisknout
0
2
1:15
6:30
179:341
2

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
05.5.2019
1
Tenis klub Nýrsko LTC Domažlice
2:6
7:12
136:165
Zápis o utkání - oficiální
2
LTK Klatovy TK Škoda Plzeň
0:8
4:16
111:183
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Lokomotiva Plzeň B Lokomotiva Plzeň A
0:8
0:16
70:160
Zápis o utkání - oficiální
4
TJ Slavoj Chodová Planá TK Vodní stavby Plzeň
3:5
7:10
123:133
Zápis o utkání - oficiální
2
12.5.2019
5
LTC Domažlice TJ Slavoj Chodová Planá
7:1
14:6
175:130
Zápis o utkání - oficiální
6
TK Vodní stavby Plzeň TK Lokomotiva Plzeň B
2:6
7:13
148:180
Zápis o utkání - oficiální
7
Lokomotiva Plzeň A LTK Klatovy
7:1
14:2
158:68
Zápis o utkání - oficiální
8
TK Škoda Plzeň Tenis klub Nýrsko
6:2
13:5
153:113
Zápis o utkání - oficiální
3
19.5.2019
9
TK Škoda Plzeň LTC Domažlice
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
10
Tenis klub Nýrsko Lokomotiva Plzeň A
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
11
LTK Klatovy TK Vodní stavby Plzeň
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
12
TK Lokomotiva Plzeň B TJ Slavoj Chodová Planá
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
4
26.5.2019
13
LTC Domažlice TK Lokomotiva Plzeň B
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
14
TJ Slavoj Chodová Planá LTK Klatovy
0:0
 
 
 
15
TK Vodní stavby Plzeň Tenis klub Nýrsko
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
16
Lokomotiva Plzeň A TK Škoda Plzeň
0:0
 
 
 
5
09.6.2019
17
Lokomotiva Plzeň A LTC Domažlice
0:0
 
 
 
18
TK Škoda Plzeň TK Vodní stavby Plzeň
0:0
 
 
 
19
Tenis klub Nýrsko TJ Slavoj Chodová Planá
0:0
 
 
 
20
LTK Klatovy TK Lokomotiva Plzeň B
0:0
 
 
 
6
16.6.2019
21
LTC Domažlice LTK Klatovy
0:0
 
 
 
22
TK Lokomotiva Plzeň B Tenis klub Nýrsko
0:0
 
 
 
23
TJ Slavoj Chodová Planá TK Škoda Plzeň
0:0
 
 
 
24
TK Vodní stavby Plzeň Lokomotiva Plzeň A
0:0
 
 
 
7
23.6.2019
25
TK Vodní stavby Plzeň LTC Domažlice
0:0
 
 
 
26
Lokomotiva Plzeň A TJ Slavoj Chodová Planá
0:0
 
 
 
27
TK Škoda Plzeň TK Lokomotiva Plzeň B
0:0
 
 
 
28
Tenis klub Nýrsko LTK Klatovy
0:0