Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2012

Věková kategorie: minitenis

16. Memoriál Zdeňka Kocmana

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Tábor
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
2
LTC TONSTAV-SERVICE Č.Budějovice  
0
0
0:0
0:0
0:0
0
3
TK S-Tools Strakonice
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
4
TK MAS Sezimovo Ústí
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
5
TK Písek
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
6
Tenis Tábor
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
7
TJ Jiskra Třeboň
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
8
Sokol TK Kaplice  
0
0
0:0
0:0
0:0
0
9
Tenis centrum Český Krumlov
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
10
----  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
10.6.
1
TK Písek ----
0:0
 
 
 
2
Tenis Tábor TK MAS Sezimovo Ústí
0:0
 
 
 
3
TJ Jiskra Třeboň TK S-Tools Strakonice
0:0
 
 
 
4
volno volno
0:0
 
 
 
5
Tenis centrum Český Krumlov TK Tábor
0:0
 
 
 
2
10.6.
6
---- Tenis centrum Český Krumlov
0:0
 
 
 
7
TK Tábor volno
0:0
 
 
 
8
volno TJ Jiskra Třeboň
0:0
 
 
 
9
TK S-Tools Strakonice Tenis Tábor
0:0
 
 
 
10
TK MAS Sezimovo Ústí TK Písek
0:0
 
 
 
3
10.6.
11
TK MAS Sezimovo Ústí ----
0:0
 
 
 
12
TK Písek TK S-Tools Strakonice
0:0
 
 
 
13
Tenis Tábor volno
0:0
 
 
 
14
TJ Jiskra Třeboň TK Tábor
0:0
 
 
 
15
volno Tenis centrum Český Krumlov
0:0
 
 
 
4
10.6.
16
---- volno
0:0
 
 
 
17
Tenis centrum Český Krumlov TJ Jiskra Třeboň
0:0
 
 
 
18
TK Tábor Tenis Tábor
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
19
volno TK Písek
0:0
 
 
 
20
TK S-Tools Strakonice TK MAS Sezimovo Ústí
0:0
 
 
 
5
10.6.
21
TK S-Tools Strakonice ----
0:0
 
 
 
22
TK MAS Sezimovo Ústí volno
0:0
 
 
 
23
TK Písek TK Tábor
0:0
 
 
 
24
Tenis Tábor Tenis centrum Český Krumlov
0:0
 
 
 
25
TJ Jiskra Třeboň volno
0:0
 
 
 
6
10.6.
26
---- TJ Jiskra Třeboň
0:0
 
 
 
27
volno Tenis Tábor
0:0
 
 
 
28
Tenis centrum Český Krumlov TK Písek
0:0
 
 
 
29
TK Tábor TK MAS Sezimovo Ústí
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
30
volno TK S-Tools Strakonice
0:0
 
 
 
7
10.6.
31
volno ----
0:0
 
 
 
32
TK S-Tools Strakonice TK Tábor
0:0
 
 
 
33
TK MAS Sezimovo Ústí Tenis centrum Český Krumlov
0:0
 
 
 
34
TK Písek volno
0:0
 
 
 
35
Tenis Tábor TJ Jiskra Třeboň
0:0
 
 
 
8
10.6.
36
---- Tenis Tábor
0:0
 
 
 
37
TJ Jiskra Třeboň TK Písek
0:0
 
 
 
38
volno TK MAS Sezimovo Ústí
0:0
 
 
 
39
Tenis centrum Český Krumlov TK S-Tools Strakonice
0:0
 
 
 
40
TK Tábor volno
0:0
 
 
 
9
10.6.
41
TK Tábor ----
0:0
 
 
 
42
volno Tenis centrum Český Krumlov
0:0
 
 
 
43
TK S-Tools Strakonice volno
0:0
 
 
 
44
TK MAS Sezimovo Ústí TJ Jiskra Třeboň
0:0
 
 
 
45
TK Písek Tenis Tábor
0:0