Český tenisový svaz

Mezinárodní turnaje v ČR

datum
pořadatel
Místo konání
kategorie
factsheet
acc. list
draws
05.01.2020-12.01.2020 20th Tennisline Cup - MMČR mladšího dorostu Milovice mladší dorost OOP sunday/nedele   Draws/pavouci
11.01.2020-19.01.2020 RPM Junior Open 2020-MMČR staršího dorostu Vestec starší dorost      
12.01.2020-19.01.2020 19th Realsport Open 14 Milovice starší žactvo OOP Sunday/neděle   draws/pavouky
22.01.2020-26.01.2020 J4 Prague Praha starší dorost      
31.01.2020-02.02.2020 Tennis Europe Winter Cups by HEAD – kvalifikace Hrádek Nad Nisou mladší žáci      
31.01.2020-02.02.2020 Tennis Europe Winter Cups by HEAD – kvalifikace Rakovník Mladší žákyně      
07.02.2020-09.02.2020 Tennis Europe Winter Cups by HEAD – kvalifikace Rakovník Starší žákyně      
14.02.2020-16.02.2020 Tennis Europe Winter Cups by HEAD – kvalifikace Rakovník Mladší dorost      
14.02.2020-16.02.2020 Tennis Europe Winter Cups by HEAD – finále Véska Mladší žáci      
20.02.2020-22.02.2020 Tennis Europe Winter Cups by HEAD – finále Véska Starší žáci   Players list Final Draw, Day1, Day2, Day3
20.02.2020-22.02.2020 Tennis Europe Winter Cups by HEAD – finále Rakovník Starší žákyně      
01.03.2020-08.03.2020 19th Realsport Open 16 Jablonec nad Nisou mladší dorost OOP friday/patek   draws/pavouky
22.06.2020-28.06.2020 19. ročník Macha Lake Open 2020 by Crystalex Staré Splavy muži a ženy livescore seznam ženy, seznam muži kvalifikace muži, kvalifikace ženy, HS skupiny muži, HS skupiny ženy
04.07.2020-05.07.2020 Pohár přátelství Praha, Bratislava, Říčany dospělí, U23, U18, U14     G14, G18, B14, B18, W23, muži DC
13.07.2020-19.07.2020 Prostějov Prostějov muži a ženy   seznam ženy, seznam muži HS_muži, Kvalda muži, Kvalda ženy, HS_ženy
27.07.2020-02.08.2020 Svijany Open 2020 Liberec muži a ženy   seznam muži, seznam ženy Q muži, Q ženy, skupina muži, skupina ženy
03.08.2020-09.08.2020 Písek Cup 2020 Písek Mladší žactvo      
17.08.2020-23.08.2020 TK Sparta Cup Praha Starší žactvo      
31.08.2020-06.09.2020 15th Euroregion Nisa Cup Hrádek nad Nisou mladší dorost      
31.08.2020-06.09.2020 Jablonec Cup 2020 Jablonec nad Nisou starší žactvo OOP Wednesay/program středa   draws/pavouci
01.09.2020-06.09.2020 Czech Thun Junior Open J2 Rakovník starší dorost      
07.09.2020-13.09.2020 W25 Praha Kuchyně Gorenje Praha Spoje ženy sunday/neděle   QS, MDS, MDD
07.09.2020-13.09.2020 Neridé Cup 2020 Rakovník starší žactvo      
14.09.2020-20.09.2020 M25 Prague – Spoje Prague – Spoje muži     QS, MDS, MDD
14.09.2020-20.09.2020 W25 Frýdek – Místek Open Frýdek – Místek ženy     QS, OP Sun, MDS, MDD
14.09.2020-20.09.2020 Mariánské Lázně 16&U Mariánské Lázně mladší dorost      
16.09.2020-19.09.2020 Nations Cup - European Games of Tennis Most družstva U12/U14 DAY 1 U12, DAY 1 U14, DAY 2 U12, DAY 2 U14, DAY 3 U12, DAY 3 U14   U12, U14, Final results (day 4)
21.09.2020-27.09.2020 M25 Jablonec nad Nisou Jablonec nad Nisou muži     Quali, MDSi, MDDo, live stream
21.09.2020-27.09.2020 W25 Přerov Přerov ženy Factsheet Acc.list QS, MDS, MDD
21.09.2020-27.09.2020 Moravia Steel Sparta Cup Praha starší dorost   OoP_Sun MD_B, MD_G, BD, GD
21.09.2020-27.09.2020 Most Open 2020 Most starší žactvo      
28.09.2020-04.10.2020 M25 Pardubice Pardubice muži Factsheet Acc.list QS, OP mon
28.09.2020-04.10.2020 Wilson Cup 2020 Rakovník starší žactvo   OoP_Mo BQ
05.10.2020-11.10.2020 ITF Véska Véska starší dorost      
12.10.2020-18.10.2020 Říčany – Penta Trading Říčany muži      
19.10.2020-25.10.2020 Liberec Open Liberec muži      
02.11.2020-08.11.2020 M15 Olomouc Olomouc muži      
09.11.2020-15.11.2020 M15 Neridé Praha muži      
16.11.2020-22.11.2020 M15 Milovice Milovice muži      
16.11.2020-22.11.2020 W15 Jablonec nad Nisou Jablonec nad Nisou ženy      
23.11.2020-29.11.2020 W15 Milovice Milovice ženy      
26.11.2020-01.12.2020 M15 Opava Opava muži      
30.11.2020-06.12.2020 TK Milten Milovice starší žactvo      
07.12.2020-13.12.2020 Milten Cup by Moneta Milovice starší žactvo