Datum narození: | 27.01.1988 |
Platnost reg. do: | 02.04.2025 |
Klub: | TJ Blatná |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2001 | TJ Blatná | 581 (1) | |||
2002 | TK Březnice | 469 (6) |
|||
2003 | TK Březnice | 326 (1) |
926 (3) | ||
2004 | TK Březnice | 614 (4) | |||
2005 | TK Březnice | 453 (6) | |||
2006 | TK Březnice | 692 (4) | |||
2007 | TK Březnice | 1077 (1) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 04. Krajský přebor III. 27.4.2024, TJ Blatná - TJ Motor České Budějovice |
1 |
2. | 04. Krajský přebor III. 04.5.2024, TK Zliv A - TJ Blatná |
1 |
3. | 04. Krajský přebor III. 11.5.2024, TJ Blatná - TK Strakonice B |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 2 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 3 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 3 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 04. Krajský přebor III. 27.4.2024, TJ Blatná - TJ Motor České Budějovice |
0 |
2. | 04. Krajský přebor III. 04.5.2024, TK Zliv A - TJ Blatná |
1 |
3. | 04. Krajský přebor III. 11.5.2024, TJ Blatná - TK Strakonice B |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 3 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 3 |
27.4.2024, 04. Krajský přebor III. TJ Blatná - TJ Motor České Budějovice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Wachtl David | - | Roudnický Tomáš | 6:4, 6:2 |
získané body: 1 b. |
27.4.2024, 04. Krajský přebor III. TJ Blatná - TJ Motor České Budějovice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Stichenwirth, Wachtl | - | Roudnický, Vojta | 6:1, 3:6, 0:1 |
získané body: 0 b. |
04.5.2024, 04. Krajský přebor III. TK Zliv A - TJ Blatná | ||||
---|---|---|---|---|
team | Marhoun Dominik | - | Wachtl David | 4:6, 6:4, 6:7 |
získané body: 1 b. |
11.5.2024, 04. Krajský přebor III. TJ Blatná - TK Strakonice B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Wachtl David | - | Skála Jan | 6:3, 2:6, 2:6 |
získané body: 0 b. |
11.5.2024, 04. Krajský přebor III. TJ Blatná - TK Strakonice B | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |