Datum narození: | 05.06.2014 |
Platnost reg. do: | 03.10.2024 |
Klub: | TK Lokomotiva Plzeň z.s. |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
Tabulka neobsahuje žádné záznamy |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 09.12.2023TK Slavia Plzeň (C - 800), K: 5/- | 0 |
2 | 06.01.2024, Halový oblastní přeborzápadočeský (P - 500), K: 8/- | 0 |
3 | 20.04.2024, Okresní přebor Plzeň - městoTK Lokomotiva Plzeň z.s. (P - 300), K: 4/- | 0 |
Jednotlivci celkem | 0/3 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 09.12.2023TK Slavia Plzeň (C - 800), K: 5/- | - |
2 | 06.01.2024, Halový oblastní přeborzápadočeský (P - 500), K: 8/- | - |
3 | 20.04.2024, Okresní přebor Plzeň - městoTK Lokomotiva Plzeň z.s. (P - 300), K: 4/- | - |
Jednotlivci celkem | 0/0 |
09.12.2023TK Slavia Plzeň (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Plánička Šimon | - | Pěchota Miroslav | 7:5, 6:2 |
získané body: 0 b. |
09.12.2023TK Slavia Plzeň (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
06.01.2024, Halový oblastní přeborzápadočeský (P - 500), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Sacher Tobias | - | Pěchota Miroslav | 6:1, 6:0 |
získané body: 0 b. |
06.01.2024, Halový oblastní přeborzápadočeský (P - 500), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
20.04.2024, Okresní přebor Plzeň - městoTK Lokomotiva Plzeň z.s. (P - 300), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Hrubý Matyáš | - | Pěchota Miroslav | 7:5, 7:6 |
získané body: 0 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | OŽM II. PL B 5.5.2024, SK SPORTCENTRUM Roudná - TK Lokomotiva Plzeň D |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 1 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 1 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | OŽM II. PL B 5.5.2024, SK SPORTCENTRUM Roudná - TK Lokomotiva Plzeň D |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 1 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 1 |
5.5.2024, OŽM II. PL B SK SPORTCENTRUM Roudná - TK Lokomotiva Plzeň D | ||||
---|---|---|---|---|
team | Bílý Tomáš | - | Pěchota Miroslav | 2:6, 7:5, 0:6 |
získané body: 1 b. |
5.5.2024, OŽM II. PL B SK SPORTCENTRUM Roudná - TK Lokomotiva Plzeň D | ||||
---|---|---|---|---|
team | Vlk, Bílý | - | Horvát, Pěchota | 6:1, 6:3 |
získané body: 0 b. |