Datum narození: | 24.05.2012 |
Platnost reg. do: | 20.04.2025 |
Klub: | TK Opava |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2024-Z | TK Opava | 690 (4) | |||
2024-L | TK Opava | 733 (4) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | Oblastní soutěž 1.třída skupina C 27.4.2024, TK Opava/Minerva B - Pašťa tenis, z.s. |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | Oblastní soutěž 1.třída skupina C 27.4.2024, TK Opava/Minerva B - Pašťa tenis, z.s. |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
27.4.2024, Oblastní soutěž 1.třída skupina C TK Opava/Minerva B - Pašťa tenis, z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Rozmanithová, Zaoralová | - | Kašpárková, Hartmanová | 4:4, 5:7 |
získané body: 0 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | Oblastní přebor skupina B 28.04.2024, TK Opava A - Tenis Nový Jičín,z.s. A |
0 |
2. | Oblastní přebor skupina B 08.05.2024, TK Opava A - TJ Zbrojovka Vsetín |
0 |
3. | Oblastní přebor skupina B 12.05.2024, SK JC Sport Opava - TK Opava A |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | Oblastní přebor skupina B 28.04.2024, TK Opava A - Tenis Nový Jičín,z.s. A |
0 |
2. | Oblastní přebor skupina B 08.05.2024, TK Opava A - TJ Zbrojovka Vsetín |
0 |
3. | Oblastní přebor skupina B 12.05.2024, SK JC Sport Opava - TK Opava A |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
28.04.2024, Oblastní přebor skupina B TK Opava A - Tenis Nový Jičín,z.s. A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Rozmanithová Laura | - | Zajarošová Vanessa | 0:6, 0:6 |
získané body: 0 b. | ||||
team | Rozmanithová | - | Zajarošová | 1:6, 1:6 |
získané body: 0 b. |
28.04.2024, Oblastní přebor skupina B TK Opava A - Tenis Nový Jičín,z.s. A | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
08.05.2024, Oblastní přebor skupina B TK Opava A - TJ Zbrojovka Vsetín | ||||
---|---|---|---|---|
team | Rozmanithová Laura | - | Trochtová Julie | 0:6, 0:6 |
získané body: 0 b. |
08.05.2024, Oblastní přebor skupina B TK Opava A - TJ Zbrojovka Vsetín | ||||
---|---|---|---|---|
team | Záleská, Rozmanithová | - | Trochtová, Pfeilerová | 0:6, 0:6 |
získané body: 0 b. |
12.05.2024, Oblastní přebor skupina B SK JC Sport Opava - TK Opava A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Ondrášková Barbora | - | Rozmanithová Laura | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
12.05.2024, Oblastní přebor skupina B SK JC Sport Opava - TK Opava A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Ondrášková, Hanzlíková | - | Rozmanithová, Záleská | 6:1, 6:0 |
získané body: 0 b. |