Datum narození: | 25.11.2014 |
Platnost reg. do: | 10.10.2024 |
Klub: | Lokomotiva Trutnov |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
Tabulka neobsahuje žádné záznamy |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 16.12.2023LTK Liberec (C - 800), K: 6/- | 0 |
2 | 28.12.2023TK Horní Měcholupy (C - 800), K: 7/- | 0 |
3 | 20.01.2024TK Ústí n. Orlicí (C - 600), K: 4/- | 0 |
4 | 27.01.2024, JABLONEC CUP MŽČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (C - 800), K: 4/- | 0 |
Jednotlivci celkem | 0/4 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 16.12.2023LTK Liberec (C - 800), K: 6/- | - |
2 | 28.12.2023TK Horní Měcholupy (C - 800), K: 7/- | - |
3 | 20.01.2024TK Ústí n. Orlicí (C - 600), K: 4/- | - |
4 | 27.01.2024, JABLONEC CUP MŽČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (C - 800), K: 4/- | - |
Jednotlivci celkem | 0/0 |
16.12.2023LTK Liberec (C - 800), K: 6/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Lowzyl Oskar | - | Rexhaj Sebastian | 6:4, 6:4 |
získané body: 0 b. |
16.12.2023LTK Liberec (C - 800), K: 6/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
28.12.2023TK Horní Měcholupy (C - 800), K: 7/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Mifka Adam | - | Rexhaj Sebastian | 6:1, 6:0 |
získané body: 0 b. |
28.12.2023TK Horní Měcholupy (C - 800), K: 7/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
20.01.2024TK Ústí n. Orlicí (C - 600), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Zerzán Vojtěch | - | Rexhaj Sebastian | 6:2, 6:1 |
získané body: 0 b. |
20.01.2024TK Ústí n. Orlicí (C - 600), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
27.01.2024, JABLONEC CUP MŽČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Lačňák Vít | - | Rexhaj Sebastian | 6:3, 6:3 |
získané body: 0 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 46b - Královéhradecká soutěž 2. Třída `4 členná` B 28.4.2024 NT 4.5.2024, Lokomotiva Trutnov B - TJ Červený Kostelec B |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 1 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 1 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 46b - Královéhradecká soutěž 2. Třída `4 členná` B 28.4.2024 NT 4.5.2024, Lokomotiva Trutnov B - TJ Červený Kostelec B |
1 |
Družstva celkem (4hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 1 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 1 |
28.4.2024 NT 4.5.2024, 46b - Královéhradecká soutěž 2. Třída `4 členná` B Lokomotiva Trutnov B - TJ Červený Kostelec B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Rexhaj Sebastian | - | Pavlová Markéta | 6:4, 4:6, 0:1 |
získané body: 0 b. |
28.4.2024 NT 4.5.2024, 46b - Královéhradecká soutěž 2. Třída `4 členná` B Lokomotiva Trutnov B - TJ Červený Kostelec B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Rexhaj, Shandra | - | Pavlová, Hečková | 6:2, 6:3 |
získané body: 1 b. |