Datum narození: | 02.07.2006 |
Platnost reg. do: | 07.07.2024 |
Klub: | I.NTC Olomouc |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2024-Z | I.NTC Olomouc | 941 (3) | |||
2024-L | I.NTC Olomouc | 898 (3) |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 06.01.2024, Tk Milo OlomoucTK Milo Olomouc (C - 700), K: 5/- | 0 |
2 | 24.02.2024Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 5/- | 0 |
Jednotlivci celkem | 0/2 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 06.01.2024, Tk Milo OlomoucTK Milo Olomouc (C - 700), K: 5/- | - |
2 | 24.02.2024Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 5/- | - |
Jednotlivci celkem | 0/0 |
06.01.2024, Tk Milo OlomoucTK Milo Olomouc (C - 700), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Krsička David | - | Matějíček Vojtěch | 6:4, 6:0 |
získané body: 0 b. |
06.01.2024, Tk Milo OlomoucTK Milo Olomouc (C - 700), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
24.02.2024Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Kuneta Tadeáš | - | Matějíček Vojtěch | 6:1, 6:0 |
získané body: 0 b. |
24.02.2024Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | Oblastní soutěž skupina D 28.04..2024, I.NTC Olomouc - TK Milo Olomouc E |
0 |
2. | Oblastní soutěž skupina D 05.05.2024, TK Milo Olomouc D - I.NTC Olomouc |
3 |
Družstva celkem (2hra) | 3 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 5 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 5 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | Oblastní soutěž skupina D 28.04..2024, I.NTC Olomouc - TK Milo Olomouc E |
0 |
2. | Oblastní soutěž skupina D 05.05.2024, TK Milo Olomouc D - I.NTC Olomouc |
2 |
Družstva celkem (4hra) | 2 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 5 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 5 |
28.04..2024, Oblastní soutěž skupina D I.NTC Olomouc - TK Milo Olomouc E | ||||
---|---|---|---|---|
team | Matějíček Vojtěch | - | Zrůbek Adam | 3:6, 4:6 |
získané body: 0 b. |
28.04..2024, Oblastní soutěž skupina D I.NTC Olomouc - TK Milo Olomouc E | ||||
---|---|---|---|---|
team | Matějíček, Štěpán | - | Zrůbek, Coufal | 0:6, 6:3, 0:1 |
získané body: 0 b. |
05.05.2024, Oblastní soutěž skupina D TK Milo Olomouc D - I.NTC Olomouc | ||||
---|---|---|---|---|
team | Mohapl Tomáš | - | Matějíček Vojtěch | 2:6, 6:3, 0:1 |
získané body: 3 b. |
05.05.2024, Oblastní soutěž skupina D TK Milo Olomouc D - I.NTC Olomouc | ||||
---|---|---|---|---|
team | Mohapl, Exler | - | Matějíček, Cejtchaml | 4:6, 4:6 |
získané body: 2 b. |