Datum narození: | 30.07.2011 |
Platnost reg. do: | 27.04.2025 |
Klub: | TK Havířov, z.s. |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2024-Z | TK Havířov, z.s. | 1082 (1) | |||
2024-L | TK Havířov, z.s. | 1155 (1) |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 09.12.2023Tennis Hill Havířov o.s. (D - 500), K: 2/- | 0 |
2 | 17.02.2024, Tecnifibre cupTK Havířov, z.s. (C - 700), K: 4/4 | 0 |
3 | 23.03.2024, Ridera Open 2024SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C - 700), K: 4/- | 0 |
Jednotlivci celkem | 0/3 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 09.12.2023Tennis Hill Havířov o.s. (D - 500), K: 2/- | - |
2 | 17.02.2024, Tecnifibre cupTK Havířov, z.s. (C - 700), K: 4/4 | 0 |
3 | 23.03.2024, Ridera Open 2024SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C - 700), K: 4/- | - |
Jednotlivci celkem | 0/1 |
09.12.2023Tennis Hill Havířov o.s. (D - 500), K: 2/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Rikl Danny | - | Plutnar Adam | 6:0, 6:1 |
získané body: 0 b. |
09.12.2023Tennis Hill Havířov o.s. (D - 500), K: 2/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
17.02.2024, Tecnifibre cupTK Havířov, z.s. (C - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Kobosil Oskar | - | Plutnar Adam | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
17.02.2024, Tecnifibre cupTK Havířov, z.s. (C - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Orság, Hořelka | - | Gorecký, Plutnar | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
23.03.2024, Ridera Open 2024SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C - 700), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Lys Richard | - | Plutnar Adam | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
23.03.2024, Ridera Open 2024SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C - 700), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | Oblastní přebor skupina B 27.04.2024, TK Opava/Minerva A - TK Havířov, z.s. B |
0 |
2. | Oblastní přebor skupina B 01.05.2024, TK Havířov, z.s. B - TK Milo Olomouc A |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | Oblastní přebor skupina B 27.04.2024, TK Opava/Minerva A - TK Havířov, z.s. B |
0 |
2. | Oblastní přebor skupina B 01.05.2024, TK Havířov, z.s. B - TK Milo Olomouc A |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
27.04.2024, Oblastní přebor skupina B TK Opava/Minerva A - TK Havířov, z.s. B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Režnar Jiří | - | Plutnar Adam | 6:4, 6:3 |
získané body: 0 b. | ||||
team | - | Kaleta | 6:4, 6:44, 1:0 | |
získané body: 0 b. |
27.04.2024, Oblastní přebor skupina B TK Opava/Minerva A - TK Havířov, z.s. B | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
01.05.2024, Oblastní přebor skupina B TK Havířov, z.s. B - TK Milo Olomouc A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Plutnar Adam | - | Coufal Matěj | 1:6, 0:6 |
získané body: 0 b. |
01.05.2024, Oblastní přebor skupina B TK Havířov, z.s. B - TK Milo Olomouc A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Plutnar, Grygerek | - | Jenčík, Hlavinka | 2:6, 2:6 |
získané body: 0 b. |