Datum narození: | 27.01.2014 |
Platnost reg. do: | 13.04.2025 |
Klub: | LTC Mladá Boleslav z.s. |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
Tabulka neobsahuje žádné záznamy |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 37 - III. třída B 04.05.2024 NT 12.05., Sportovní oddíl Týnec n/L - LTC Mladá Boleslav B |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 1 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 1 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 37 - III. třída B 04.05.2024 NT 12.05., Sportovní oddíl Týnec n/L - LTC Mladá Boleslav B |
1 |
Družstva celkem (4hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 1 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 1 |
04.05.2024 NT 12.05., 37 - III. třída B Sportovní oddíl Týnec n/L - LTC Mladá Boleslav B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Maťašovič Jakub | - | Němeček Jan | 6:3, 6:0 |
získané body: 0 b. |
04.05.2024 NT 12.05., 37 - III. třída B Sportovní oddíl Týnec n/L - LTC Mladá Boleslav B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Pánek, Dvořák | - | Vlad, Němeček | 1:6, 2:6 |
získané body: 1 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 42 - I. třída B 28.04.2024 NT 08.05., LTC Mladá Boleslav z.s. - TK Čelákovice |
0 |
2. | 42 - I. třída B 05.05.2024 NT 11.05., TJ Slavia Radonice - LTC Mladá Boleslav z.s. |
1 |
3. | 42 - I. třída B 12.05.2024 NT 25.05., LTC Houštka B - LTC Mladá Boleslav z.s. |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 42 - I. třída B 28.04.2024 NT 08.05., LTC Mladá Boleslav z.s. - TK Čelákovice |
0 |
2. | 42 - I. třída B 05.05.2024 NT 11.05., TJ Slavia Radonice - LTC Mladá Boleslav z.s. |
1 |
3. | 42 - I. třída B 12.05.2024 NT 25.05., LTC Houštka B - LTC Mladá Boleslav z.s. |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
28.04.2024 NT 08.05., 42 - I. třída B LTC Mladá Boleslav z.s. - TK Čelákovice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Němeček Jan | - | Švarc Jaroslav | 0:6, 0:6 |
získané body: 0 b. |
28.04.2024 NT 08.05., 42 - I. třída B LTC Mladá Boleslav z.s. - TK Čelákovice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Němeček, Sedláček | - | ŽEMLA, Mušek | 0:6, 0:6 |
získané body: 0 b. |
05.05.2024 NT 11.05., 42 - I. třída B TJ Slavia Radonice - LTC Mladá Boleslav z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Brabec Tomáš | - | Němeček Jan | 3:6, 5:7 |
získané body: 1 b. |
05.05.2024 NT 11.05., 42 - I. třída B TJ Slavia Radonice - LTC Mladá Boleslav z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Urban, Brabec | - | Srba, Němeček | 5:7, 5:7 |
získané body: 1 b. |
12.05.2024 NT 25.05., 42 - I. třída B LTC Houštka B - LTC Mladá Boleslav z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Šimek Tobiáš | - | Němeček Jan | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
12.05.2024 NT 25.05., 42 - I. třída B LTC Houštka B - LTC Mladá Boleslav z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Šimek, Mifka | - | Srba, Němeček | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |