Datum narození: | 31.07.2013 |
Platnost reg. do: | 20.04.2025 |
Klub: | Tempo Praha |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2024-Z | Tempo Praha | 588 (4) | |||
2024-L | Tempo Praha | 628 (4) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 39. Soutěže smíšených družstev 2024-C 27.04.2024, VŠTJ Technika Praha strojní - Tempo Praha B |
1 |
2. | 39. Soutěže smíšených družstev 2024-C 04.05.2024, Tempo Praha B - TC ESO Praha z.s. B |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 39. Soutěže smíšených družstev 2024-C 27.04.2024, VŠTJ Technika Praha strojní - Tempo Praha B |
1 |
2. | 39. Soutěže smíšených družstev 2024-C 04.05.2024, Tempo Praha B - TC ESO Praha z.s. B |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
27.04.2024, 39. Soutěže smíšených družstev 2024-C VŠTJ Technika Praha strojní - Tempo Praha B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Štefánová Ema | - | Rojová Rebeka | 0:6, 0:6 |
získané body: 1 b. |
27.04.2024, 39. Soutěže smíšených družstev 2024-C VŠTJ Technika Praha strojní - Tempo Praha B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Mruck, Límanová | - | Rojová, Papáčková | 1:6, 6:2, 6:7 |
získané body: 1 b. |
04.05.2024, 39. Soutěže smíšených družstev 2024-C Tempo Praha B - TC ESO Praha z.s. B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Rojová Rebeka | - | Melnyk Valeriia | 6:7, 6:3, 0:1 |
získané body: 0 b. |
04.05.2024, 39. Soutěže smíšených družstev 2024-C Tempo Praha B - TC ESO Praha z.s. B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Rojová, Papáčková | - | Melnyk, Lidmila | 3:6, 4:6 |
získané body: 0 b. |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 16.12.2023, Tempo PrahaTempo Praha (C - 800), K: 5/- | 0 |
Jednotlivci celkem | 0/1 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 16.12.2023, Tempo PrahaTempo Praha (C - 800), K: 5/- | - |
Jednotlivci celkem | 0/0 |
16.12.2023, Tempo PrahaTempo Praha (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Novická Markéta | - | Rojová Rebeka | 6:2, 6:1 |
získané body: 0 b. |
16.12.2023, Tempo PrahaTempo Praha (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 44. 2.třída B (3+3) 05.05.2024, Tempo Praha A - Tenis Újezd nad Lesy, z.s. A |
4 |
Družstva celkem (2hra) | 4 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 8 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 8 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 44. 2.třída B (3+3) 05.05.2024, Tempo Praha A - Tenis Újezd nad Lesy, z.s. A |
4 |
Družstva celkem (4hra) | 4 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 8 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 8 |
05.05.2024, 44. 2.třída B (3+3) Tempo Praha A - Tenis Újezd nad Lesy, z.s. A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Rojová Rebeka | - | Jandová Karolína | 6:0, 6:2 |
získané body: 4 b. |
05.05.2024, 44. 2.třída B (3+3) Tempo Praha A - Tenis Újezd nad Lesy, z.s. A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Šolcová, Rojová | - | Jandová, Benčová | 6:2, 6:3 |
získané body: 4 b. |