Datum narození: | 10.09.2012 |
Platnost reg. do: | 22.02.2025 |
Klub: | SK Týniště nad Orlicí |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2023-Z | SK Týniště nad Orlicí | 1130 (3) | |||
2023-L | SK Týniště nad Orlicí | 1364 (3) | |||
2024-Z | SK Týniště nad Orlicí | 391 (9) | |||
2024-L | SK Týniště nad Orlicí | 372 (9) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 37 - Hradecko - Pardubická krajská soutěž - 2.třída `4 členná` 4.5.2024 NT 12.5.2024, SK Týniště nad Orlicí - Sokol Smiřice B |
1 |
2. | 37 - Hradecko - Pardubická krajská soutěž - 2.třída `4 členná` 27.4.2024 NT 5.5.2024, Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. B - SK Týniště nad Orlicí |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 37 - Hradecko - Pardubická krajská soutěž - 2.třída `4 členná` 4.5.2024 NT 12.5.2024, SK Týniště nad Orlicí - Sokol Smiřice B |
1 |
2. | 37 - Hradecko - Pardubická krajská soutěž - 2.třída `4 členná` 27.4.2024 NT 5.5.2024, Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. B - SK Týniště nad Orlicí |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
4.5.2024 NT 12.5.2024, 37 - Hradecko - Pardubická krajská soutěž - 2.třída `4 členná` SK Týniště nad Orlicí - Sokol Smiřice B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Revaj Filip | - | Šesták Vít | 6:3, 6:3 |
získané body: 1 b. |
4.5.2024 NT 12.5.2024, 37 - Hradecko - Pardubická krajská soutěž - 2.třída `4 členná` SK Týniště nad Orlicí - Sokol Smiřice B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Revaj, Kmeč | - | Šesták, Variichuk | 6:1, 6:1 |
získané body: 1 b. |
27.4.2024 NT 5.5.2024, 37 - Hradecko - Pardubická krajská soutěž - 2.třída `4 členná` Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. B - SK Týniště nad Orlicí | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kvanka, Teclová | - | Macháčková, Revaj | 6:1, 6:3 |
získané body: 0 b. |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 17.02.2024, O Pohár města Dvora KrálovéTC Dvůr Králové, z.s. (C - 600), K: 4/- | 0 |
2 | 24.02.2024, EDEN HK CUPTenisový klub Eden HK (C - 700), K: 6/- | 16 |
Jednotlivci celkem | 16/2 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 17.02.2024, O Pohár města Dvora KrálovéTC Dvůr Králové, z.s. (C - 600), K: 4/- | - |
2 | 24.02.2024, EDEN HK CUPTenisový klub Eden HK (C - 700), K: 6/- | - |
Jednotlivci celkem | 0/0 |
17.02.2024, O Pohár města Dvora KrálovéTC Dvůr Králové, z.s. (C - 600), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Janda Marek | - | Revaj Filip | 6:2, 6:3 |
získané body: 0 b. |
24.02.2024, EDEN HK CUPTenisový klub Eden HK (C - 700), K: 6/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Revaj Filip | - | Staněk Filip | 7:5, 6:1 |
8>4 | Kašpárek Tomáš | - | Revaj Filip | 6:1, 6:1 |
získané body: 16 b. |
24.02.2024, EDEN HK CUPTenisový klub Eden HK (C - 700), K: 6/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 42 - Královéhradecký krajský přebor 5.5.2024 NT 11.5.2024, LTC Pardubice A - Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. |
4 |
2. | 42 - Královéhradecký krajský přebor 28.4.2024 NT 4.5.2024, Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. - TO TJ Tesla Pardubice B |
9 |
Družstva celkem (2hra) | 13 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 25 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 25 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 42 - Královéhradecký krajský přebor 5.5.2024 NT 11.5.2024, LTC Pardubice A - Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. |
4 |
2. | 42 - Královéhradecký krajský přebor 28.4.2024 NT 4.5.2024, Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. - TO TJ Tesla Pardubice B |
8 |
Družstva celkem (4hra) | 12 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 25 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 25 |
5.5.2024 NT 11.5.2024, 42 - Královéhradecký krajský přebor LTC Pardubice A - Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hrdlička Tomáš | - | Revaj Filip | 0:6, 2:6 |
získané body: 4 b. |
5.5.2024 NT 11.5.2024, 42 - Královéhradecký krajský přebor LTC Pardubice A - Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hrdlička, Růžička | - | Revaj, Mádlo | 0:6, 2:6 |
získané body: 4 b. |
28.4.2024 NT 4.5.2024, 42 - Královéhradecký krajský přebor Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. - TO TJ Tesla Pardubice B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Revaj Filip | - | Drbout Tomáš | 0:6, 7:5, 1:0 |
získané body: 9 b. |
28.4.2024 NT 4.5.2024, 42 - Královéhradecký krajský přebor Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. - TO TJ Tesla Pardubice B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Revaj, Mádlo | - | Drbout, Hrdlička | 6:4, 6:1 |
získané body: 8 b. |