Datum narození: | 02.01.2012 |
Platnost reg. do: | 05.04.2025 |
Klub: | Sokol Smíchov I. |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2024-Z | Sokol Smíchov I. | 764 (4) | |||
2024-L | Sokol Smíchov I. | 814 (4) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 35.2.třída C 27.04.2024, TK Ruzyně Praha - Sokol Smíchov I. |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 35.2.třída C 27.04.2024, TK Ruzyně Praha - Sokol Smíchov I. |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
27.04.2024, 35.2.třída C TK Ruzyně Praha - Sokol Smíchov I. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Novotná Andrea | - | Mikulášková Ella | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
27.04.2024, 35.2.třída C TK Ruzyně Praha - Sokol Smíchov I. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Horňáková, Novotná | - | Šornová, Mikulášková | 6:0, 6:1 |
získané body: 0 b. |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 02.12.2023, Lokomotiva cupLokomotiva Praha (C - 700), K: 5/- | 0 |
2 | 20.01.2024Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 4/- | 0 |
Jednotlivci celkem | 0/2 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 02.12.2023, Lokomotiva cupLokomotiva Praha (C - 700), K: 5/- | - |
2 | 20.01.2024Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 4/- | - |
Jednotlivci celkem | 0/0 |
02.12.2023, Lokomotiva cupLokomotiva Praha (C - 700), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Novická Klára | - | Mikulášková Ella | 6:1, 6:0 |
získané body: 0 b. |
02.12.2023, Lokomotiva cupLokomotiva Praha (C - 700), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
20.01.2024Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Šarovská Rozálie | - | Mikulášková Ella | 6:2, 7:6 |
získané body: 0 b. |
20.01.2024Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 43. 2.třída A (3+3) 05.05.2024, Sokol Dolní Počernice z.s. - Sokol Smíchov I. A |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 3 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 3 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 43. 2.třída A (3+3) 05.05.2024, Sokol Dolní Počernice z.s. - Sokol Smíchov I. A |
2 |
Družstva celkem (4hra) | 2 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 3 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 3 |
05.05.2024, 43. 2.třída A (3+3) Sokol Dolní Počernice z.s. - Sokol Smíchov I. A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hernychová Luisa | - | Mikulášková Ella | 0:6, 0:6 |
získané body: 1 b. |
05.05.2024, 43. 2.třída A (3+3) Sokol Dolní Počernice z.s. - Sokol Smíchov I. A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Šulc, Kyselová | - | Penttinen, Mikulášková | 4:6, 0:6 |
získané body: 2 b. |