Datum narození: | 24.03.2012 |
Platnost reg. do: | 18.04.2025 |
Klub: | SK JC Sport Opava |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2024-Z | SK JC Sport Opava | 986 (4) | |||
2024-L | SK JC Sport Opava | 1047 (4) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | Oblastní přebor skupina B 28.04.2024, SK JC Sport Opava - TJ Zbrojovka Vsetín |
0 |
2. | Oblastní přebor skupina B 05.05.2024, TK Gymnázium Uničov - SK JC Sport Opava |
1 |
3. | Oblastní přebor skupina B 08.05.2024, TJ TO Sokol Stará Bělá B - SK JC Sport Opava |
0 |
1. | Soutěž smíšených družstev MŽ - 1-3-4-6 , sk. C 11.05.2024, TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. - SK JC Sport Opava |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 5 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 5 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | Oblastní přebor skupina B 28.04.2024, SK JC Sport Opava - TJ Zbrojovka Vsetín |
0 |
2. | Oblastní přebor skupina B 05.05.2024, TK Gymnázium Uničov - SK JC Sport Opava |
0 |
3. | Oblastní přebor skupina B 08.05.2024, TJ TO Sokol Stará Bělá B - SK JC Sport Opava |
0 |
1. | Soutěž smíšených družstev MŽ - 1-3-4-6 , sk. C 11.05.2024, TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. - SK JC Sport Opava |
4 |
Družstva celkem (4hra) | 4 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 5 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 5 |
28.04.2024, Oblastní přebor skupina B SK JC Sport Opava - TJ Zbrojovka Vsetín | ||||
---|---|---|---|---|
team | Gatnar Adam | - | Fiala Jáchym | 0:6, 1:6 |
získané body: 0 b. |
28.04.2024, Oblastní přebor skupina B SK JC Sport Opava - TJ Zbrojovka Vsetín | ||||
---|---|---|---|---|
team | Gatnar, Lamla | - | Fiala, Schachl | 1:6, 2:6 |
získané body: 0 b. |
05.05.2024, Oblastní přebor skupina B TK Gymnázium Uničov - SK JC Sport Opava | ||||
---|---|---|---|---|
team | Doušek Richard | - | Gatnar Adam | 6:4, 2:6, 0:1 |
získané body: 1 b. |
05.05.2024, Oblastní přebor skupina B TK Gymnázium Uničov - SK JC Sport Opava | ||||
---|---|---|---|---|
team | Doušek, Pluskal | - | Gatnar, Hlávka | 6:1, 3:6, 1:0 |
získané body: 0 b. |
08.05.2024, Oblastní přebor skupina B TJ TO Sokol Stará Bělá B - SK JC Sport Opava | ||||
---|---|---|---|---|
team | Michálek Jiří | - | Gatnar Adam | 6:1, 6:2 |
získané body: 0 b. |
08.05.2024, Oblastní přebor skupina B TJ TO Sokol Stará Bělá B - SK JC Sport Opava | ||||
---|---|---|---|---|
team | Mech, Michálek | - | Gatnar, Hlávka | 6:2, 6:2 |
získané body: 0 b. |
11.05.2024, Soutěž smíšených družstev MŽ - 1-3-4-6 , sk. C TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. - SK JC Sport Opava | ||||
---|---|---|---|---|
team | Gabrhelík Jiří | - | Gatnar Adam | 6:1, 6:3 |
získané body: 0 b. |
11.05.2024, Soutěž smíšených družstev MŽ - 1-3-4-6 , sk. C TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. - SK JC Sport Opava | ||||
---|---|---|---|---|
team | Damašek, Gabrhelík | - | Holleschová, Gatnar | 2:6, 1:6 |
získané body: 4 b. |