Datum narození: | 05.07.2012 |
Platnost reg. do: | 30.09.2024 |
Klub: | BLTC Brno |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2023-Z | D&M Tennis Academy, z.s. | 623 (4) | |||
2023-L | D&M Tennis Academy, z.s. | 522 (6) | |||
2024-Z | D&M Tennis Academy, z.s. | 319 (9) | |||
2024-L | BLTC Brno | 263 (9) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 02.12.2023, TC Brno CUPTC Brno. (C - 800), K: 4/- | 0 |
2 | 13.01.2024TK TILIA Brno (D - 600), K: 2/- | 5 |
3 | 24.02.2024, WILSON CUPSK Tenis Tišnov (C - 800), K: 4/- | 0 |
Jednotlivci celkem | 5/3 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 02.12.2023, TC Brno CUPTC Brno. (C - 800), K: 4/- | - |
2 | 13.01.2024TK TILIA Brno (D - 600), K: 2/- | - |
3 | 24.02.2024, WILSON CUPSK Tenis Tišnov (C - 800), K: 4/- | - |
Jednotlivci celkem | 0/0 |
02.12.2023, TC Brno CUPTC Brno. (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | KRZYSTKOVÁ DENISA | - | Badinová Eliška | 6:4, 6:0 |
získané body: 0 b. |
02.12.2023, TC Brno CUPTC Brno. (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
13.01.2024TK TILIA Brno (D - 600), K: 2/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Badinová Eliška | - | Ćudová Veronika | 6:0, 6:0 |
8>4 | Přikrylová Nicol | - | Badinová Eliška | 2:6, 6:1, 1:0 (0) |
získané body: 5 b. |
13.01.2024TK TILIA Brno (D - 600), K: 2/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
24.02.2024, WILSON CUPSK Tenis Tišnov (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Najdekrová Julie | - | Badinová Eliška | 6:1, 6:1 |
získané body: 0 b. |
24.02.2024, WILSON CUPSK Tenis Tišnov (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
25.11.2023, TC Brno CUPTC Brno. (C - 800), K: 6/6 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Badinová Eliška | - | Horehleďová Julie | 6:0, 6:1 |
16>8 | Kučerová Elena | - | Badinová Eliška | 6:3, 6:2 |
získané body: 11 b. |
25.11.2023, TC Brno CUPTC Brno. (C - 800), K: 6/6 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Badinová, Hryha | - | Vlachynská, Sovjáková | 6:1, 6:0 |
8>4 | Kučerová, Blažejová | - | Badinová, Hryha | 6:0, 6:1 |
získané body: 8 b. |
16.12.2023TK TILIA Brno (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Remenárová Laura | - | Badinová Eliška | 6:2, 6:2 |
získané body: 0 b. |
16.12.2023TK TILIA Brno (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Remenárová, Badinová | - | Dolanská, Valová | 6:2, 6:4 |
4>2 | Jančí, Lorencová | - | Remenárová, Badinová | 6:7, 6:1, 1:0 (6) |
získané body: 9 b. |
20.01.2024, WILSON CUPSK Tenis Tišnov (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Badinová Eliška | - | Coufalova Claudia | 7:5, 6:3 |
4>2 | Badinová Eliška | - | Valová Bibiane | 6:3, 6:4 |
2>1 | Žišková Adéla | - | Badinová Eliška | 6:1, 6:0 |
získané body: 20 b. |
20.01.2024, WILSON CUPSK Tenis Tišnov (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Žišková, Valová | - | Badinová, Hryha | 6:4, 6:0 |
získané body: 0 b. |
27.01.2024, TC Brno CUPTC Brno. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Valová Bibiane | - | Badinová Eliška | 6:2, 6:3 |
získané body: 0 b. |
27.01.2024, TC Brno CUPTC Brno. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Veselíková, Badinová | - | Kůsová, Teclová | 6:2, 7:5 |
4>2 | Kučerová, Blažejová | - | Veselíková, Badinová | 6:0, 6:1 |
získané body: 9 b. |
17.02.2024, Chimney cup 2024TJ Brno-Komín (C - 700), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Badinová Eliška | - | Veselíková Sofie | 6:2, 6:2 |
8>4 | Blažejová Nela | - | Badinová Eliška | 6:0, 6:0 |
získané body: 13 b. |
17.02.2024, Chimney cup 2024TJ Brno-Komín (C - 700), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Kaňková, Badinová | - | Brňovjáková, Šindelářová | 6:3, 6:4 |
4>2 | Nejezchlebová, Dostálová | - | Kaňková, Badinová | 7:6 (0), 6:2 |
získané body: 9 b. |
13.04.2024Tenis Cibulka (C - 300), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Wünschová Ella | - | Badinová Eliška | 2:6, 6:3, 1:0 |
získané body: 0 b. |
13.04.2024Tenis Cibulka (C - 300), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Badinová, Hryha | - | Pechová, Kodrová | 6:2, 4:6, 1:0 |
4>2 | Neubergová, Francová | - | Badinová, Hryha | scr. |
získané body: 9 b. |
28.4.2024, I.TŔÍDA M TC Brno B - BLTC Brno | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kizochjan Adriana | - | Badinová Eliška | 0:6, 1:6 |
získané body: 4 b. |
28.4.2024, I.TŔÍDA M TC Brno B - BLTC Brno | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kizochjan, Svobodová | - | Badinová, Horváthová | 2:6, 1:6 |
získané body: 5 b. |