Datum narození: | 20.06.2013 |
Platnost reg. do: | 22.01.2025 |
Klub: | TK Dolní Benešov |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2023-L | TK Dolní Benešov | 1023 (3) | |||
2024-Z | TK Dolní Benešov | 469 (6) | |||
2024-L | TK Dolní Benešov | 536 (4) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | Soutěž smíšených družstev MŽ - 1-3-4-6 , sk. C 27.04.2024, TK Dolní Benešov B - TK Dolní Benešov A |
1 |
2. | Soutěž smíšených družstev MŽ - 1-3-4-6 , sk. C 01.05.2024, TK Dolní Benešov A - TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
6 |
3. | Soutěž smíšených družstev MŽ - 1-3-4-6 , sk. C 04.05.2024, TK TENNISPOINT FM - TK Dolní Benešov A |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 8 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 9 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 9 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | Soutěž smíšených družstev MŽ - 1-3-4-6 , sk. C 27.04.2024, TK Dolní Benešov B - TK Dolní Benešov A |
1 |
2. | Soutěž smíšených družstev MŽ - 1-3-4-6 , sk. C 01.05.2024, TK Dolní Benešov A - TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
0 |
3. | Soutěž smíšených družstev MŽ - 1-3-4-6 , sk. C 04.05.2024, TK TENNISPOINT FM - TK Dolní Benešov A |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 9 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 9 |
27.04.2024, Soutěž smíšených družstev MŽ - 1-3-4-6 , sk. C TK Dolní Benešov B - TK Dolní Benešov A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Trunčík Daniel | - | Jordanová Aneta | 2:6, 0:6 |
získané body: 1 b. |
27.04.2024, Soutěž smíšených družstev MŽ - 1-3-4-6 , sk. C TK Dolní Benešov B - TK Dolní Benešov A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Trunčík, Hrubá | - | Jordanová, Nováková | 1:6, 2:6 |
získané body: 1 b. |
01.05.2024, Soutěž smíšených družstev MŽ - 1-3-4-6 , sk. C TK Dolní Benešov A - TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Jordanová Aneta | - | Damašek Vojtěch | 4:6, 6:4, 1:0 |
získané body: 6 b. |
01.05.2024, Soutěž smíšených družstev MŽ - 1-3-4-6 , sk. C TK Dolní Benešov A - TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Jordanová, Slivková | - | Damašek, Gabrhelík | 6:1, 2:6, 0:1 |
získané body: 0 b. |
04.05.2024, Soutěž smíšených družstev MŽ - 1-3-4-6 , sk. C TK TENNISPOINT FM - TK Dolní Benešov A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Šopková Julie | - | Jordanová Aneta | 0:6, 1:6 |
získané body: 1 b. |