Datum narození: | 31.07.2010 |
Platnost reg. do: | 17.04.2025 |
Klub: | Lokomotiva Karlovy Vary |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
Tabulka neobsahuje žádné záznamy |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | ODO I. B 27.4.2024, TCG Karlovy Vary B - Lokomotiva Karlovy Vary B |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | ODO I. B 27.4.2024, TCG Karlovy Vary B - Lokomotiva Karlovy Vary B |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
27.4.2024, ODO I. B TCG Karlovy Vary B - Lokomotiva Karlovy Vary B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Savchenko Karina | - | Hrubcová Rozárka Lina | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
27.4.2024, ODO I. B TCG Karlovy Vary B - Lokomotiva Karlovy Vary B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Savchenko, Pátková | - | Hrubcová, Balla | 6:1, 6:0 |
získané body: 0 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | ODR II. KV B 5.5.2024, Lokomotiva Karlovy Vary - Tenisklub Cheb |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | ODR II. KV B 5.5.2024, Lokomotiva Karlovy Vary - Tenisklub Cheb |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
5.5.2024, ODR II. KV B Lokomotiva Karlovy Vary - Tenisklub Cheb | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hrubcová Rozárka Lina | - | Svárovská Veronika | 4:6, 4:6 |
získané body: 0 b. |
5.5.2024, ODR II. KV B Lokomotiva Karlovy Vary - Tenisklub Cheb | ||||
---|---|---|---|---|
team | Teušlová, Hrubcová | - | Taušnerová, Svárovská | 3:6, 7:6, 0:1 |
získané body: 0 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | OŽA II. KV 4.5.2024, TJ Slavoj Chodová Planá - Lokomotiva Karlovy Vary |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 1 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 1 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | OŽA II. KV 4.5.2024, TJ Slavoj Chodová Planá - Lokomotiva Karlovy Vary |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 1 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 1 |
4.5.2024, OŽA II. KV TJ Slavoj Chodová Planá - Lokomotiva Karlovy Vary | ||||
---|---|---|---|---|
team | Fišáková Leona | - | Hrubcová Rozárka Lina | 4:6, 3:6 |
získané body: 1 b. |
4.5.2024, OŽA II. KV TJ Slavoj Chodová Planá - Lokomotiva Karlovy Vary | ||||
---|---|---|---|---|
team | Fišáková, Honzíková | - | Hrubcová, Žbánková | 7:6, 6:3 |
získané body: 0 b. |