Datum narození: | 10.01.2014 |
Platnost reg. do: | 30.09.2025 |
Klub: | TK Zlín |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2024-L | TK Zlín | 492 (6) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 25.11.2023, TC Brno CUPTC Brno. (C - 800), K: 6/6 | 11 |
2 | 09.12.2023, MIFRE ENERGY CUP 2023HTK Třebíč (B - 900), K: 9/9 | 0 |
3 | 16.12.2023TK TILIA Brno (C - 800), K: 5/5 | 9 |
4 | 06.01.2024, Halový oblastní přeborjihomoravský (P - 900), K: 10/9 | 0 |
Jednotlivci celkem | 20/4 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 25.11.2023, TC Brno CUPTC Brno. (C - 800), K: 6/6 | 8 |
2 | 09.12.2023, MIFRE ENERGY CUP 2023HTK Třebíč (B - 900), K: 9/9 | 0 |
3 | 16.12.2023TK TILIA Brno (C - 800), K: 5/5 | 9 |
4 | 06.01.2024, Halový oblastní přeborjihomoravský (P - 900), K: 10/9 | 0 |
Jednotlivci celkem | 17/4 |
25.11.2023, TC Brno CUPTC Brno. (C - 800), K: 6/6 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Tománková Beata | - | Sovjáková Terezie | 6:0, 6:3 |
16>8 | Zdražilová Julie | - | Tománková Beata | 7:5, 6:0 |
získané body: 11 b. |
25.11.2023, TC Brno CUPTC Brno. (C - 800), K: 6/6 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Kubátová, Tománková | - | Macháčková, Macháčková | 7:5, 4:6, 1:0 (8) |
8>4 | Krčková, Zdražilová | - | Kubátová, Tománková | 6:3, 6:0 |
získané body: 8 b. |
09.12.2023, MIFRE ENERGY CUP 2023HTK Třebíč (B - 900), K: 9/9 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Remenárová Laura | - | Tománková Beata | 6:3, 6:4 |
získané body: 0 b. |
09.12.2023, MIFRE ENERGY CUP 2023HTK Třebíč (B - 900), K: 9/9 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Bukalová, Balej | - | Kubátová, Tománková | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
16.12.2023TK TILIA Brno (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Tománková Beata | - | Kůsová Anna | 6:3, 6:0 |
16>8 | Jančí Anna | - | Tománková Beata | 7:5, 4:6, 1:0 (4) |
získané body: 9 b. |
16.12.2023TK TILIA Brno (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Kubátová, Tománková | - | Šindelářová, Brňovjáková | 6:2, 5:7, 1:0 |
4>2 | Blažejová, Langová | - | Kubátová, Tománková | 6:2, 7:5 |
získané body: 9 b. |
06.01.2024, Halový oblastní přeborjihomoravský (P - 900), K: 10/9 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Kučerová Elena | - | Tománková Beata | 6:2, 6:2 |
získané body: 0 b. |
06.01.2024, Halový oblastní přeborjihomoravský (P - 900), K: 10/9 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Balej, Krčková | - | Macháčková, Tománková | 6:1, 6:3 |
získané body: 0 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 4+0 sk. E 28.4.2024, Orel jednota Uherský Brod - TK Zlín C |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 4+0 sk. E 28.4.2024, Orel jednota Uherský Brod - TK Zlín C |
1 |
Družstva celkem (4hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
28.4.2024, 4+0 sk. E Orel jednota Uherský Brod - TK Zlín C | ||||
---|---|---|---|---|
team | Velecký David | - | Tománková Beata | 0:6, 0:6 |
získané body: 1 b. |
28.4.2024, 4+0 sk. E Orel jednota Uherský Brod - TK Zlín C | ||||
---|---|---|---|---|
team | Blaha, Velecký | - | Macháčková, Tománková | 0:6, 0:6 |
získané body: 1 b. |