Datum narození: | 12.08.2010 |
Platnost reg. do: | 03.03.2025 |
Klub: | TC Ostrava Nová Ves |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2022-Z | TC Ostrava Nová Ves | 731 (4) | |||
2022-L | TC Ostrava Nová Ves | 858 (4) | |||
2023-Z | TC Ostrava Nová Ves | 1130 (1) | |||
2023-L | TC Ostrava Nová Ves | 1364 (1) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | Soutěž smíšených družstev SŽ 1-3-4-6BB sk. C 12.05.2024, TC Ostrava Nová Ves - Tenis Nový Jičín,z.s. |
1 |
2. | Soutěž smíšených družstev SŽ 1-3-4-6BB sk. C 28.04.2024 , SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. - TC Ostrava Nová Ves |
1 |
3. | Soutěž smíšených družstev SŽ 1-3-4-6BB sk. C 05.05.2024 , TC Ostrava Nová Ves - TK Dolní Benešov |
3 |
Družstva celkem (2hra) | 5 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 9 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 9 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | Soutěž smíšených družstev SŽ 1-3-4-6BB sk. C 12.05.2024, TC Ostrava Nová Ves - Tenis Nový Jičín,z.s. |
3 |
2. | Soutěž smíšených družstev SŽ 1-3-4-6BB sk. C 28.04.2024 , SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. - TC Ostrava Nová Ves |
1 |
3. | Soutěž smíšených družstev SŽ 1-3-4-6BB sk. C 05.05.2024 , TC Ostrava Nová Ves - TK Dolní Benešov |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 4 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 9 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 9 |
12.05.2024, Soutěž smíšených družstev SŽ 1-3-4-6BB sk. C TC Ostrava Nová Ves - Tenis Nový Jičín,z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Richter Matěj | - | Radinová Sára | 6:2, 6:2 |
získané body: 1 b. |
12.05.2024, Soutěž smíšených družstev SŽ 1-3-4-6BB sk. C TC Ostrava Nová Ves - Tenis Nový Jičín,z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Zdrazila, Richter | - | Davidíková, Žingorová | 6:2, 6:1 |
získané body: 3 b. |
28.04.2024 , Soutěž smíšených družstev SŽ 1-3-4-6BB sk. C SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. - TC Ostrava Nová Ves | ||||
---|---|---|---|---|
team | Glabazňa Filip | - | Richter Matěj | 4:6, 3:6 |
získané body: 1 b. |
28.04.2024 , Soutěž smíšených družstev SŽ 1-3-4-6BB sk. C SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. - TC Ostrava Nová Ves | ||||
---|---|---|---|---|
team | Glabazňa, Vilášek | - | Richter, Robenková | 3:6, 3:6 |
získané body: 1 b. |
05.05.2024 , Soutěž smíšených družstev SŽ 1-3-4-6BB sk. C TC Ostrava Nová Ves - TK Dolní Benešov | ||||
---|---|---|---|---|
team | Richter Matěj | - | Krettek Vojtěch | 6:4, 7:5 |
získané body: 3 b. |
05.05.2024 , Soutěž smíšených družstev SŽ 1-3-4-6BB sk. C TC Ostrava Nová Ves - TK Dolní Benešov | ||||
---|---|---|---|---|
team | Klein, Richter | - | Rozmahelová, Olejáková | 1:6, 4:6 |
získané body: 0 b. |