Český tenisový svaz

Bělohlávková Rozálie

Datum narození:
28.08.2009
Platnost reg. do:
12.11.2020
Klub:
LTC Beroun, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
LTC Beroun, z.s.
599 (4)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.08.2020, Tecnifibre cup

LTC Beroun, z.s. (C - 250), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
7/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.08.2020, Tecnifibre cup

LTC Beroun, z.s. (C - 250), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
39E - III. třída E
6.6.2020 NT 14.6.2020, Sokol Králův Dvůr (4) - LTC Beroun, z.s. B (5)
1
2.
39E - III. třída E
20.6.2020 NT 24.6.2020, LTC Beroun, z.s. B (5) - TK Roja Příbram z.s. B (6)
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
39E - III. třída E
6.6.2020 NT 14.6.2020, Sokol Králův Dvůr (4) - LTC Beroun, z.s. B (5)
0
2.
39E - III. třída E
20.6.2020 NT 24.6.2020, LTC Beroun, z.s. B (5) - TK Roja Příbram z.s. B (6)
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
14.12.2019

SPORT EDEN Beroun (C - 500), K: 4/4

0
2
26.12.2019

Tenis Cibulka (C - 500), K: 5/-

0
3
04.01.2020

TCEN Hrádek nad Nisou (C - 500), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/3

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
14.12.2019

SPORT EDEN Beroun (C - 500), K: 4/4

0
2
26.12.2019

Tenis Cibulka (C - 500), K: 5/-

-
3
04.01.2020

TCEN Hrádek nad Nisou (C - 500), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41 - I. třída A
21.6.2020 NT 25.6.2020, SK Tenis Kladno (6) - LTC Beroun, z.s. (8)
3
1.
47 - III. třída C
7.6.2020 NT 13.6.2020, LTC Beroun B (2) - LTC Rudná B (7)
3
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41 - I. třída A
21.6.2020 NT 25.6.2020, SK Tenis Kladno (6) - LTC Beroun, z.s. (8)
2
1.
47 - III. třída C
7.6.2020 NT 13.6.2020, LTC Beroun B (2) - LTC Rudná B (7)
2
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10