Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dorost

Oblastní přebor skupina A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK TENNISPOINT FM A
Tisknout
7
0
46:17
94:43
670:431
14
2
TK Havířov B
Tisknout
6
1
46:17
93:39
658:399
13
3
Beskydský tenisový klub
Tisknout
4
3
34:29
75:63
559:536
11
4
TJ TO Sokol Stará Bělá
Tisknout
4
3
29:34
61:70
560:576
11
5
TK Slavia Orlová B
Tisknout
3
4
23:40
53:83
491:632
10
6
Tennis Hill Havířov
Tisknout
2
5
32:31
67:67
557:568
9
7
Tenis Vsetín B
Tisknout
2
5
27:36
62:77
534:615
9
8
TC BIOCEL Vratimov
Tisknout
0
7
15:48
37:100
435:707
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
08.05.2019
10
Tennis Hill Havířov TC BIOCEL Vratimov
8:1
16:2
103:50
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Pavlis Lukáš
3
Botur Lukáš
9
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
2.
Krakovský Denis
3
Valigůra Vojtěch (H)
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
3.
Navrátilová Magdalena
4
Trčková Apolena
3
6:1
7:5
 
13
6
2
0
1
0
4.
Gvuzdová Lucie
1
Návratová Adriána
3
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
5.
OLŠAR Štěpán
3
Maršálek Jakub
1
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
6.
Janík Jakub
1
Kupka Kryštof
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
7.
Navrátilová Magdalena
Gvuzdová Lucie
4
1
Trčková Apolena
Návratová Adriána
3
3
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
8.
Krakovský Denis
OLŠAR Štěpán
3
3
Botur Lukáš
Kupka Kryštof
9
1
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
9.
Pavlis Lukáš
Janík Jakub
3
1
Valigůra Vojtěch (H)
Maršálek Jakub
1
1
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
               
103
50
16
2
8
1

Soupiska Tennis Hill Havířov

jméno
nar.
BH
1
Pavlis Lukáš
27.10.2004
1029
3
2
Krakovský Denis
12.04.2006
1081
3
3
OLŠAR Štěpán
15.09.2005
1003
3
4
Bezecný Čestmír
01.12.2004
1128
1
5
Brodecký Marek
22.08.2005
1128
1
6
Sáňka Jakub
26.09.2005
1128
1
7
Janík Jakub
26.03.2004
1128
1
8
SÁŇKA FRANTIŠEK
02.01.2007
1128
1
21
Navrátilová Magdalena
05.04.2005
549
4
22
Gvuzdová Lucie
11.06.2005
805
1
23
Rusinová Hana
22.02.2003
805
1
24
Wróblová Ivana
20.02.2002
805
1
25
Slaninová Anna
18.08.2004
805
1
26
Štěpandová Anna
11.12.2004
805
1

Soupiska TC BIOCEL Vratimov

jméno
nar.
BH
1
Botur Lukáš
21.08.2001
239
9
2
Valigůra Vojtěch (H)
20.08.2004
1128
1
3
Maršálek Jakub
16.01.2004
1128
1
4
Kupka Kryštof
26.05.2004
1128
1
5
Kubina Pavel (H)
16.10.2004
1128
1
6
Vaněk Petr
31.10.2002
1128
1
21
Trčková Apolena
29.05.2004
707
3
22
Návratová Adriána
10.02.2004
737
3
23
Pollová Valentina
03.04.2001
805
1
24
Stachová Adriána
03.10.2004
805
1
25
Veselá Karolína
21.09.2006
805
1
26
Czakoóvá Sára
19.05.2006
805
1
27
Vaňková Tereza
28.10.2006
805
1