Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

2D 2.liga D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Slavia Orlová
Tisknout
7
0
54:9
111:26
740:341
14
2
VSK VŠB-TU Ostrava
Tisknout
5
2
43:20
89:50
638:481
12
3
Jiskra Otrokovice
Tisknout
5
2
35:28
81:69
657:611
12
4
TK Zlín B
Tisknout
4
3
32:31
70:68
546:566
11
5
I.NTC Olomouc
Tisknout
3
4
31:32
69:69
600:586
10
6
TC Brno B
Tisknout
2
5
32:31
72:70
583:618
9
7
BLTC Brno
Tisknout
2
5
21:42
52:90
516:629
9
8
SK Tenis Tišnov
Tisknout
0
7
4:59
18:120
320:768
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
11.5.2019 NT 26.5.2019
11
VSK VŠB-TU Ostrava I.NTC Olomouc
5:4
10:9
90:89
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Filo Daniel
15
Rumler Robert
20
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
2.
Horák Ondřej (H)
6
Hrabal Josef
4
6:4
7:5
 
13
9
2
0
1
0
3.
Kudelová Martina
20
Sisková Anna (H)
30
6:4
1:6
7:6
14
16
2
1
1
0
4.
Malatinská Justýna
20
Krahulíková Tereza (H)
6
7:5
6:3
 
13
8
2
0
1
0
5.
Malík Lukáš
9
Fukala Ondřej
4
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
6.
Svrčina Dalibor (H)
1
Koláček Martin
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
7.
Kudelová Martina
Malatinská Justýna
20
20
Sisková Anna (H)
Klimovičová Linda (H)
30
12
5:7
3:6
 
8
13
0
2
0
1
8.
Filo Daniel
Horák Ondřej (H)
15
6
Rumler Robert
Fukala Ondřej
20
4
4:6
5:7
 
9
13
0
2
0
1
9.
Malík Lukáš
Svrčina Dalibor (H)
9
1
Svoboda Pavel
Hrabal Josef
3
4
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
               
90
89
10
9
5
4

Soupiska VSK VŠB-TU Ostrava

jméno
nar.
BH
1
Haliak Mikalai (Z)
14.08.1998
60
20
2
Filo Daniel
23.04.1995
84
15
3
Kracík Šimon
10.03.1994
545
4
4
Pawlak Piotr (EU)
12.01.2002
600
4
5
Marek Wojciech (EU)
27.05.2001
224
9
6
Mališ Filip
25.08.1998
135
12
7
Horák Ondřej (H)
14.10.2002
450
6
8
Malík Lukáš
22.06.1975
296
9
9
Otypka Matouš (H)
12.02.2003
685
4
10
Svrčina Dalibor (H)
02.10.2002
1044
1
11
Vaněček Tomáš
05.04.1989
1044
1
12
Rys Dominik (H)
20.09.2002
1044
1
21
Hedrzak Magdalena (EU)
16.11.2001
48
25
22
Kudelová Martina
05.07.1999
55
20
23
Malatinská Justýna
09.10.2001
57
20
24
Silná Alexandra (H)
10.01.2002
58
20
25
Vlachopulosová Nelly
06.06.1999
114
15
26
Kučová Zuzana (EU)
26.06.1982
292
9
27
Šulcová Vanesa
11.12.2004
560
4

Soupiska I.NTC Olomouc

jméno
nar.
BH
1
Rumler Robert
01.12.1993
82
20
2
Svoboda Pavel
27.04.1979
1021
3
3
Perůtka Jan (H)
08.04.1989
695
4
4
Subota Jan
13.04.1985
611
4
5
Herzán Miroslav
23.06.1995
254
9
6
Hrabal Josef
12.08.1985
524
4
7
Fukala Ondřej
24.06.1981
471
4
8
Koláček Martin
14.04.1983
1044
1
9
Mašík Jan
11.09.1983
1044
1
10
Prutyszyn Jiří
11.04.1972
1044
1
11
Randýsek Zbyněk
30.04.1972
1044
1
12
Zaorálek Jakub
08.09.1982
1044
1
21
Sisková Anna (H)
01.07.2001
33
30
22
Klimovičová Linda (H)
18.06.2004
179
12
23
Krahulíková Tereza (H)
16.08.2003
346
6
24
Bezdíčková Michaela
10.05.1991
306
6
25
Mayerová Marie (H)
18.06.1996
1030
1