Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS - DM 1

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTK Liberec A
Tisknout
6
0
37:13
79:27
562:295
12
2
Severočeská tenisová o.s. B Jablonec
Tisknout
5
1
40:11
83:26
565:347
11
3
Severočeská tenisová o.s. A Most
Tisknout
4
2
31:20
67:46
524:388
10
4
TK Kadaň
Tisknout
4
2
27:27
59:62
484:474
10
5
SK Matchball Česká Lípa A
Tisknout
2
4
29:25
60:52
455:428
8
6
TK Frýdlant v Čechách A
Tisknout
2
4
27:27
56:60
451:484
8
7
LTK Liberec B
Tisknout
1
5
13:37
32:77
327:531
7
8
LTC Panorama Teplice A
Tisknout
0
6
5:49
14:100
244:665
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.04.2019 10:00
3
LTK Liberec B Severočeská tenisová o.s. B Jablonec
1:8
3:17
54:116
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Martínek Jakub
12
Rašín Jakub
25
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
2.
Krechler Daniel
1
Abrahám Nicolas
25
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
3.
Dvořák Petr
1
Kloub Milan (H)
15
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
4.
Slavík Jakub (H)
1
Dzida Maurycy (EU)
4
6:0
6:7
7:6
19
13
2
1
1
0
5.
Kobrlová Lucie
3
Michálková Adriena
15
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
6.
Zeráková Tereza
1
Ďulíková Kristýna
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
7.
Martínek Jakub
Dvořák Petr
12
1
Abrahám Nicolas
Kloub Milan (H)
25
15
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
8.
Krechler Daniel
Slavík Jakub (H)
1
1
Rašín Jakub
Dzida Maurycy (EU)
25
4
7:6
1:6
6:7
14
19
1
2
0
1
9.
Zeráková Tereza
Kobrlová Lucie
1
3
Michálková Adriena
Ďulíková Kristýna
15
1
0:6
3:6
 
3
12
0
2
0
1
               
54
116
3
17
1
8

Soupiska LTK Liberec B

jméno
nar.
BH
1
Martínek Jakub
03.02.2008
347
12
2
Grübel Petr (H)
30.11.2007
393
12
3
Jan Stočes
26.08.2007
1417
4
4
Krechler Daniel
21.04.2009
2094
1
5
Dvořák Petr
25.04.2009
2094
1
6
Slavík Jakub (H)
18.10.2009
2094
1
7
Kašpar Jakub
15.10.2009
2094
1
8
Pospíšil Jan
28.04.2009
2094
1
9
Ježek Josef
02.06.2009
2094
1
10
Cimpl Adam
25.01.2009
2094
1
11
Parma Vít
18.04.2007
2094
1
12
Bydžovský Oto
11.05.2007
2094
1
21
Barteková Mariah
23.02.2007
432
6
22
Kochová Kristýna
29.04.2007
443
6
23
Suchánková Laura
26.09.2008
1031
3
24
Kobrlová Lucie
04.05.2007
1070
3
25
Zeráková Tereza
11.07.2009
1270
1
26
Pabišková Natalie (H)
29.04.2009
1270
1
27
Kožichová Adéla
15.08.2009
1270
1
28
Kolářová Aneta
06.01.2007
1270
1

Soupiska Severočeská tenisová o.s. B Jablonec

jméno
nar.
BH
1
Lewandowski Dawid (EU)
16.02.2007
40
45
2
Kosinski Filip (EU)
26.04.2007
56
35
3
Rašín Jakub
22.06.2007
135
25
4
Abrahám Nicolas
20.12.2007
138
25
5
Kloub Milan (H)
01.05.2007
296
15
6
Kratochvíl Matyáš
18.09.2007
1219
4
7
Dzida Maurycy (EU)
11.10.2007
1300
4
8
Mikula Matyáš
01.06.2009
2094
1
9
Mikula Lukáš
01.06.2009
2094
1
21
Petrásová Valentýna
06.08.2007
88
20
22
Holubová Tereza (H)
24.02.2007
116
15
23
Michálková Adriena
25.01.2007
151
15
24
Dostálová Anita
04.12.2007
652
4
25
Laurýnová Natálie
06.06.2007
570
6
26
Ďulíková Kristýna
22.12.2009
1270
1
27
Molnárová Viktorie
23.08.2009
1270
1