Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

ODO II.

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Sokol Planá u Mar.Lázní
Tisknout
6
0
45:9
95:27
654:412
12
2
TK Horažďovice
Tisknout
5
1
40:14
84:34
593:414
11
3
Slavoj Stod B
Tisknout
3
3
27:27
64:58
498:436
9
4
Tenis klub Nýrsko
Tisknout
3
3
22:32
52:72
551:564
9
5
Sokol Nepomuk B
Tisknout
2
4
18:36
41:75
485:558
8
6
TK Kaznějov B
Tisknout
1
5
24:30
52:66
441:543
7
7
1.ČLTK Plzeň
Tisknout
1
5
13:41
30:86
298:593
6
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
05.5.2018
7
Slavoj Stod B TJ Sokol Planá u Mar.Lázní
1:8
6:16
61:105
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Ruský Milan
1
Danko Jan
3
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
2.
Koča Bohumil
1
Mareš Vojtěch
1
6:2
3:6
4:6
13
14
1
2
0
1
3.
Ibehejová Julie
1
Hyklová Pavlína
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
4.
Kozáková Tereza
1
Karhanová Klára (H)
1
4:6
6:4
3:6
13
16
1
2
0
1
5.
Hořan Marek
1
Tomášek Lukáš (H)
1
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
6.
Koča Filip
1
Bartoš Ondřej
1
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
7.
Ibehejová Julie
Kozáková Tereza
1
1
Hyklová Pavlína
Karhanová Klára (H)
1
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
8.
Ruský Milan
Koča Bohumil
1
1
Danko Jan
Tomášek Lukáš (H)
3
1
1:6
6:4
0:1
7
11
1
2
0
1
9.
Hořan Marek
Šobr Karel
1
1
Mareš Vojtěch
Bartoš Ondřej
1
1
1:6
7:5
0:1
8
12
1
2
0
1
               
61
105
6
16
1
8

Soupiska Slavoj Stod B

jméno
nar.
BH
1
Čulík Jan
19.05.1987
1035
1
2
Bernát Jakub
18.11.1985
1035
1
3
Ruský Milan
08.04.1979
1035
1
4
Koča Bohumil
03.05.1971
1035
1
5
Hořan Marek
04.04.1984
1035
1
6
Koča Filip
18.02.1998
1035
1
7
Šobr Karel
11.05.1973
1035
1
8
Vacovský Bořek
27.02.2002
1035
1
9
Jadlovský Jan (H)
05.03.2003
1035
1
10
Božik Milan
25.08.2001
1035
1
11
Vacík Ondřej
14.04.2004
1035
1
12
Šobr Kristián
02.08.2006
1035
1
21
Ruská Alexandra
06.12.1984
651
4
22
Hrdličková Karolina
08.07.1989
1031
1
23
Syslová Eliška
14.08.2000
1031
1
24
Šobrová Anna
22.02.2004
1031
1
25
Ibehejová Julie
07.04.2002
1031
1
26
Kozáková Martina
15.05.1972
1031
1
27
Kozáková Tereza
05.04.2002
1031
1
28
Kopecká Adéla
06.06.2006
1031
1

Soupiska TJ Sokol Planá u Mar.Lázní

jméno
nar.
BH
1
Danko Jan
06.08.1986
991
3
2
Mareš Vojtěch
20.09.1986
1035
1
3
Tomášek Lukáš (H)
19.12.2002
1035
1
4
Fleisig Jiří
05.02.1965
1035
1
5
Bartoš Ondřej
27.12.2001
1035
1
6
Šlapák Josef
07.03.2002
1035
1
7
Čepičan Marek
30.07.2002
1035
1
8
Kapolka Martin
27.11.2003
1035
1
9
Šlapák Jan
03.03.2004
1035
1
10
Štrobl Dominik
04.10.2003
1035
1
21
Hyklová Pavlína
01.10.1988
1031
1
22
Karhanová Klára (H)
29.05.2003
1031
1
23
Jozová Klára
13.03.2001
1031
1
24
Havlíčková Natálie
18.04.2002
1031
1
25
Davidová Andrea
30.06.2002
1031
1
26
Davidová Amálie
25.12.2006
1031
1