Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

ODO II.

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Sokol Planá u Mar.Lázní
Tisknout
6
0
45:9
95:27
654:412
12
2
TK Horažďovice
Tisknout
5
1
40:14
84:34
593:414
11
3
Slavoj Stod B
Tisknout
3
3
27:27
64:58
498:436
9
4
Tenis klub Nýrsko
Tisknout
3
3
22:32
52:72
551:564
9
5
Sokol Nepomuk B
Tisknout
2
4
18:36
41:75
485:558
8
6
TK Kaznějov B
Tisknout
1
5
24:30
52:66
441:543
7
7
1.ČLTK Plzeň
Tisknout
1
5
13:41
30:86
298:593
6
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.2018
2
TJ Sokol Planá u Mar.Lázní TK Kaznějov B
7:2
15:6
103:56
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Danko Jan
3
Sazeček Martin
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
2.
Mareš Vojtěch
1
Lavicka Jaroslav
1
6:3
2:6
6:0
14
9
2
1
1
0
3.
Mertlová Pavlína
1
Prunerová Dagmar
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
4.
Karhanová Klára (H)
1
Chvalová Rita
1
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
5.
Tomášek Lukáš (H)
1
Špiroch Martin
1
4:6
6:0
6:4
16
10
2
1
1
0
6.
Fleisig Jiří
1
Nový Petr
1
7:5
6:0
 
13
5
2
0
1
0
7.
Danko Jan
Tomášek Lukáš (H)
3
1
Sazeček Martin
Špiroch Martin
1
1
6:3
6:0
 
12
3
2
0
1
0
8.
Mareš Vojtěch
Fleisig Jiří
1
1
Lavicka Jaroslav
Nový Petr
1
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
9.
Karhanová Klára (H)
Jozová Klára
1
1
Prunerová Dagmar
Chvalová Rita
1
1
1:6
7:5
0:1
8
12
1
2
0
1
               
103
56
15
6
7
2

Soupiska TJ Sokol Planá u Mar.Lázní

jméno
nar.
BH
1
Danko Jan
06.08.1986
991
3
2
Mareš Vojtěch
20.09.1986
1035
1
3
Tomášek Lukáš (H)
19.12.2002
1035
1
4
Fleisig Jiří
05.02.1965
1035
1
5
Bartoš Ondřej
27.12.2001
1035
1
6
Šlapák Josef
07.03.2002
1035
1
7
Čepičan Marek
30.07.2002
1035
1
8
Kapolka Martin
27.11.2003
1035
1
9
Šlapák Jan
03.03.2004
1035
1
10
Štrobl Dominik
04.10.2003
1035
1
21
Mertlová Pavlína
01.10.1988
1031
1
22
Karhanová Klára (H)
29.05.2003
1031
1
23
Jozová Klára
13.03.2001
1031
1
24
Havlíčková Natálie
18.04.2002
1031
1
25
Davidová Andrea
30.06.2002
1031
1
26
Davidová Amálie
25.12.2006
1031
1

Soupiska TK Kaznějov B

jméno
nar.
BH
1
Lehečka Jan
29.09.1975
1035
1
2
Makovíny Štefan (EU)
25.08.1978
1035
1
3
Syrovátka René
09.07.1975
1035
1
4
Sazeček Martin
06.10.1975
1035
1
5
Lavicka Jaroslav
20.04.1986
1035
1
6
Špiroch Martin
23.10.1995
1035
1
7
Nový Petr
02.05.1969
1035
1
8
Štafurik Filip
11.01.2002
1035
1
9
Korbel Filip
27.09.2003
1035
1
10
Kellner Mikuláš
21.02.2004
1035
1
11
Žiška Patrik
05.07.2002
1035
1
12
Fulín Jan
20.03.2003
1035
1
21
Seidlerová Veronika
19.08.1996
731
3
22
Prunerová Dagmar
01.12.1975
1031
1
23
Chvalová Rita
24.12.1963
1031
1
24
Jindrová Martina
26.01.1991
1031
1
25
Klementová Lucie
02.05.2002
1031
1
26
Nová Natálie
16.01.2001
1031
1
27
Košková Milada
05.06.2006
1031
1
28
Hanzlíčková Nela
20.10.2007
1031
1