Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

ODO II.

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Sokol Planá u Mar.Lázní
Tisknout
6
0
45:9
95:27
654:412
12
2
TK Horažďovice
Tisknout
5
1
40:14
84:34
593:414
11
3
Slavoj Stod B
Tisknout
3
3
27:27
64:58
498:436
9
4
Tenis klub Nýrsko
Tisknout
3
3
22:32
52:72
551:564
9
5
Sokol Nepomuk B
Tisknout
2
4
18:36
41:75
485:558
8
6
TK Kaznějov B
Tisknout
1
5
24:30
52:66
441:543
7
7
1.ČLTK Plzeň
Tisknout
1
5
13:41
30:86
298:593
6
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
26.5.2018
16
Slavoj Stod B TK Kaznějov B
7:2
15:4
94:49
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Bernát Jakub
1
Lavicka Jaroslav
1
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
2.
Ruský Milan
1
Špiroch Martin
1
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
3.
Šobrová Anna
1
Prunerová Dagmar
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
4.
Kozáková Martina
1
Jindrová Martina
1
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
5.
Hořan Marek
1
Nový Petr
1
6:4
6:0
 
12
4
2
0
1
0
6.
Šobr Karel
1
Korbel Filip
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
7.
Šobrová Anna
Kozáková Martina
1
1
Prunerová Dagmar
Jindrová Martina
1
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
8.
Bernát Jakub
Ruský Milan
1
1
Lavicka Jaroslav
Špiroch Martin
1
1
1:6
7:6
0:1
8
13
1
2
0
1
9.
Hořan Marek
Šobr Karel
1
1
Nový Petr
Korbel Filip
1
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
               
94
49
15
4
7
2

Soupiska Slavoj Stod B

jméno
nar.
BH
1
Čulík Jan
19.05.1987
1035
1
2
Bernát Jakub
18.11.1985
1035
1
3
Ruský Milan
08.04.1979
1035
1
4
Koča Bohumil
03.05.1971
1035
1
5
Hořan Marek
04.04.1984
1035
1
6
Koča Filip
18.02.1998
1035
1
7
Šobr Karel
11.05.1973
1035
1
8
Vacovský Bořek
27.02.2002
1035
1
9
Jadlovský Jan (H)
05.03.2003
1035
1
10
Božik Milan
25.08.2001
1035
1
11
Vacík Ondřej
14.04.2004
1035
1
12
Šobr Kristián
02.08.2006
1035
1
21
Ruská Alexandra
06.12.1984
651
4
22
Hrdličková Karolina
08.07.1989
1031
1
23
Syslová Eliška
14.08.2000
1031
1
24
Šobrová Anna
22.02.2004
1031
1
25
Ibehejová Julie
07.04.2002
1031
1
26
Kozáková Martina
15.05.1972
1031
1
27
Kozáková Tereza
05.04.2002
1031
1
28
Kopecká Adéla
06.06.2006
1031
1

Soupiska TK Kaznějov B

jméno
nar.
BH
1
Lehečka Jan
29.09.1975
1035
1
2
Makovíny Štefan (EU)
25.08.1978
1035
1
3
Syrovátka René
09.07.1975
1035
1
4
Sazeček Martin
06.10.1975
1035
1
5
Lavicka Jaroslav
20.04.1986
1035
1
6
Špiroch Martin
23.10.1995
1035
1
7
Nový Petr
02.05.1969
1035
1
8
Štafurik Filip
11.01.2002
1035
1
9
Korbel Filip
27.09.2003
1035
1
10
Kellner Mikuláš
21.02.2004
1035
1
11
Žiška Patrik
05.07.2002
1035
1
12
Fulín Jan
20.03.2003
1035
1
21
Seidlerová Veronika
19.08.1996
731
3
22
Prunerová Dagmar
01.12.1975
1031
1
23
Chvalová Rita
24.12.1963
1031
1
24
Jindrová Martina
26.01.1991
1031
1
25
Klementová Lucie
02.05.2002
1031
1
26
Nová Natálie
16.01.2001
1031
1
27
Košková Milada
05.06.2006
1031
1
28
Hanzlíčková Nela
20.10.2007
1031
1