Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

ODO I.B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TCG Karlovy Vary B
Tisknout
7
0
49:14
99:30
656:356
14
2
TCG Karlovy Vary C
Tisknout
5
2
36:27
77:55
602:509
12
3
TK Sokolov
Tisknout
4
3
36:27
75:61
635:549
11
4
Lokomotiva Karlovy Vary
Tisknout
4
3
33:30
70:67
585:558
11
5
TO Rotas Rotava
Tisknout
4
3
30:33
64:71
560:580
11
6
TK Kaznějov A
Tisknout
2
5
28:35
60:73
515:611
9
7
Sokol Plzeň Doudlevce C
Tisknout
2
5
27:36
59:74
514:590
9
8
Sokol Plzeň Doudlevce B
Tisknout
0
7
13:50
27:100
345:659
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
19.5.2018
9
Lokomotiva Karlovy Vary TK Sokolov
3:6
8:13
89:114
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Bažil Martin
4
Hereit Martin
12
6:4
2:6
3:6
11
16
1
2
0
1
2.
Dragoun Daniel
1
Budík Ondřej
9
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
3.
Holanová Karolína
1
Horvátová Tereza
1
6:3
5:7
7:5
18
15
2
1
1
0
4.
Nečasová Tereza
1
Zelková Bára
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
5.
Kasík Tomáš
1
Flesar Jan
1
5:7
0:1
 
5
13
0
2
0
1
6.
Písařík David
1
Kraus Josef
1
6:0
5:7
3:6
14
13
1
2
0
1
7.
Holanová Karolína
Hromádková Amálie
1
1
Horvátová Tereza
Zelková Bára
1
1
7:6
6:3
 
13
9
2
0
1
0
8.
Bažil Martin
Dragoun Daniel
4
1
Hereit Martin
Kraus Josef
12
1
7:6
7:6
 
14
12
2
0
1
0
9.
Písařík David
Novák Jakub
1
1
Budík Ondřej
Flesar Jan
9
1
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
               
89
114
8
13
3
6

Soupiska Lokomotiva Karlovy Vary

jméno
nar.
BH
1
Bažil Martin
29.08.1986
533
4
2
Dragoun Daniel
05.04.1999
1035
1
3
Homola Tomáš
27.12.1988
1035
1
4
Kasík Tomáš
15.06.1971
1035
1
5
Písařík David
08.08.1991
1035
1
6
Štěrba Ondřej
24.03.1992
1035
1
7
Janka Libor
12.06.1977
1035
1
8
Kalous Jan
28.11.1998
1035
1
9
Novák Jakub
09.09.2003
1035
1
21
Holanová Karolína
04.04.1995
1031
1
22
Reiterová Dominika
25.01.2000
1031
1
23
Prokopiusová Kristýna
01.03.2000
1031
1
24
Nečasová Tereza
22.08.2001
1031
1
25
Šťastná Michaela
16.02.1990
1031
1
26
Hromádková Amálie
09.09.2004
1031
1

Soupiska TK Sokolov

jméno
nar.
BH
1
Hereit Martin
16.08.1998
159
12
2
Budík Ondřej
16.03.1994
198
9
3
Flesar Jan
22.07.1998
1035
1
4
Böttinger Ondřej
16.04.2002
1035
1
5
Stehlík Jan
20.10.2001
1035
1
6
Kraus Josef
02.10.2001
1035
1
7
Onak Martin
12.07.2000
1035
1
8
Makovec Marek
04.02.2000
1035
1
9
Samek Šimon
31.12.2002
1035
1
10
Gašpar Adam
31.08.2002
1035
1
11
Kvasnovský Rudolf
09.08.2003
1035
1
21
Horvátová Tereza
30.09.2001
1031
1
22
Zelková Bára
12.05.1998
1031
1
23
Šteklová Markéta
11.03.2001
1031
1
24
Pádrová Nelly
15.07.2004
1031
1
25
Rendlová Sofie
28.11.2006
1031
1
26
Krišková Alexandra
27.12.2006
1031
1
27
Fischerová Nela
26.02.2007
1031
1