Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

ODO I.B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TCG Karlovy Vary B
Tisknout
7
0
49:14
99:30
656:356
14
2
TCG Karlovy Vary C
Tisknout
5
2
36:27
77:55
602:509
12
3
TK Sokolov
Tisknout
4
3
36:27
75:61
635:549
11
4
Lokomotiva Karlovy Vary
Tisknout
4
3
33:30
70:67
585:558
11
5
TO Rotas Rotava
Tisknout
4
3
30:33
64:71
560:580
11
6
TK Kaznějov A
Tisknout
2
5
28:35
60:73
515:611
9
7
Sokol Plzeň Doudlevce C
Tisknout
2
5
27:36
59:74
514:590
9
8
Sokol Plzeň Doudlevce B
Tisknout
0
7
13:50
27:100
345:659
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
23.6.2018
28
TO Rotas Rotava TCG Karlovy Vary C
1:8
2:16
50:103
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Jaša Miloslav
1
Tocik Jan
6
4:6
0:6
 
4
12
0
2
0
1
2.
Kučera Aleš
1
Daňo Daniel
1
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
3.
Štorková Barbora
1
Říčanová Daniela
1
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
4.
Klokočková Simona (H)
1
Petrušová Renáta
1
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
5.
Mazný Eduard
1
Samec Jan
1
1:6
5:7
 
6
13
0
2
0
1
6.
Stehlík Pavel
1
Daneš Martin
1
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
7.
Štorková Barbora
Klokočková Simona (H)
1
1
Říčanová Daniela
Petrušová Renáta
1
1
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
8.
Kučera Aleš
Mazný Eduard
1
1
Tocik Jan
Daňo Daniel
6
1
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
9.
Jaša Miloslav
Stehlík Pavel
1
1
Samec Jan
Knop Antonín
1
1
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
               
50
103
2
16
1
8

Soupiska TO Rotas Rotava

jméno
nar.
BH
1
Troják Pavel
16.05.1977
847
3
2
Jaša Miloslav
06.01.2002
1035
1
3
Bolf David (H)
21.11.1974
1035
1
4
Leitner Antonín
05.09.1975
1035
1
5
Kučera Aleš
12.11.1979
1035
1
6
Mazný Eduard
19.11.1974
1035
1
7
Stehlík Pavel
24.12.1974
1035
1
21
Štorková Barbora
30.07.1997
1031
1
22
Klokočková Simona (H)
26.01.2003
1031
1
23
Peroutková Lucie (H)
27.04.2002
1031
1
24
Jašová Nina
24.12.2003
1031
1

Soupiska TCG Karlovy Vary C

jméno
nar.
BH
1
Tocik Jan
27.08.1997
359
6
2
Daňo Daniel
18.06.1989
1035
1
3
Samec Jan
14.01.1989
1035
1
4
Knop Antonín
14.07.1986
1035
1
5
Daneš Martin
02.07.1986
1035
1
6
Hofmann Jiří
11.06.2001
1035
1
7
Reischig Michal
19.07.1983
1035
1
8
Soukup Jiří
13.12.1982
1035
1
9
Došič Nikola
16.12.2002
1035
1
10
Holzer Radek
29.10.2003
1035
1
21
Říčanová Daniela
08.09.1994
1031
1
22
Kaljkovičová Dagmar
04.10.1996
1031
1
23
Budíková Kateřina
28.08.1990
1031
1
24
Petrušová Renáta
02.05.1988
1031
1
25
Fuksová Natalie
04.09.2005
1031
1
26
Drozdová Alena
24.04.2005
1031
1