Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

11. IV.TŔÍDA sk.CA

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Města Bučovice
Tisknout
6
1
47:16
100:39
747:520
13
2
BTK Ingstav Brno
Tisknout
6
1
45:18
94:42
702:447
13
3
TK Líšeň
Tisknout
5
2
40:23
83:50
654:514
12
4
TJ Sokol Bílovice n.Svit.
Tisknout
4
3
34:29
72:60
612:503
11
5
BLTC Brno C
Tisknout
3
4
29:34
63:76
551:627
10
6
SK Slatina B
Tisknout
2
5
22:41
47:88
496:666
9
7
Spartak Adamov
Tisknout
1
6
21:42
48:88
476:697
8
8
Tatran Starý Lískovec B
Tisknout
1
6
14:49
37:101
461:725
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
9.6.2018
20
TK Líšeň Tatran Starý Lískovec B
7:2
14:5
108:72
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Trojčák Lubomír
3
Eliáš Anton
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
2.
Lafant Igor
1
Možný Martin
1
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
3.
Gottvald Ivo
1
Kutálek David
1
6:1
7:6
 
13
7
2
0
1
0
4.
Frydrýšek David
1
Jaša Alois
1
6:4
7:5
 
13
9
2
0
1
0
5.
Sachinidu Martina
3
Dostalíková Miriam
1
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
6.
Sachinidu Eleni
1
Jašová Petra
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
7.
Trojčák Lubomír
Frydrýšek David
3
1
Hloušek Roman
Kejík Lukáš
1
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
8.
Gottvald Ivo
Korbička Miroslav
1
1
Jaša Alois
Možný Martin
1
1
7:5
6:7
6:3
19
15
2
1
1
0
9.
Sachinidu Eleni
Trojčáková Jitka
1
1
Dostalíková Miriam
Jašová Anna
1
1
5:7
3:6
 
8
13
0
2
0
1
               
108
72
14
5
7
2

Soupiska TK Líšeň

jméno
nar.
BH
1
Trojčák Lubomír
23.11.1977
745
3
2
Lafant Igor
23.10.1971
1035
1
3
Sedlák Kamil
30.09.1976
1035
1
4
Gottvald Ivo
31.03.1957
1035
1
5
Frydrýšek David
08.02.1974
1035
1
6
Korbička Miroslav
21.04.1957
1035
1
7
Breicetl Martin
04.07.1980
1035
1
21
Sachinidu Martina
21.10.1973
952
3
22
Sachinidu Eleni
03.03.2000
1031
1
23
Trojčáková Jitka
28.05.1978
1031
1

Soupiska Tatran Starý Lískovec B

jméno
nar.
BH
1
Dostalík Tomáš
05.11.1975
1035
1
2
Robiček Petr
13.02.2000
1035
1
3
Hloušek Roman
12.06.1978
1035
1
4
Eliáš Anton
22.12.1978
1035
1
5
Bartoněk Jan
02.06.1960
1035
1
6
Možný Martin
24.04.1974
1035
1
7
Kejík Lukáš
18.03.2000
1035
1
8
Kutálek David
18.03.1974
1035
1
9
Jaša Alois
09.10.1963
1035
1
10
Žaloudek Jaroslav
04.07.1955
1035
1
11
Čoupek David
03.10.2002
1035
1
12
Sojka Radek
19.04.2000
1035
1
21
Dostalíková Miriam
23.05.1978
1031
1
22
Jašová Petra
22.01.1989
1031
1
23
Dvorská Eliška
18.01.1969
1031
1
24
Jašová Anna
21.08.1966
1031
1
25
Komlóssy Jaroslava
09.06.1952
1031
1
26
Maršalová Sara
31.10.2001
1031
1
27
Maršalová Sabina
19.05.2003
1031
1