Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

05 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisový klub SPORT,o.s.
Tisknout
5
2
38:25
81:57
657:566
12
2
TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. A
Tisknout
4
3
37:26
80:59
677:588
11
3
TJ Červený Kostelec A
Tisknout
4
3
37:26
82:62
696:620
11
4
SK Třebechovice pod Orebem A
Tisknout
4
3
31:32
66:67
598:590
11
5
SK Rychnovek A
Tisknout
4
3
28:35
63:79
594:665
11
6
Nespin, z.s. A
Tisknout
3
4
33:30
72:68
613:612
10
7
TC Nové Město n. Metují B
Tisknout
3
4
32:31
72:68
652:626
10
8
TK Dynamo Hradec Králové B
Tisknout
1
6
16:47
40:96
473:693
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.
4
SK Rychnovek A TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. A
3:6
9:13
93:115
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Louda Vítězslav
1
Dovrtěl Karel
1
1:6
7:5
4:6
12
17
1
2
0
1
2.
Kyška Jiří
1
Krejčí Vojtěch
1
1:6
6:4
3:6
10
16
1
2
0
1
3.
Pavlíčková Andrea
1
Doležalová Alžběta
1
7:6
3:6
7:6
17
18
2
1
1
0
4.
Pourová Aneta
1
Zemanová Jana
1
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
5.
Pugzík Jan
1
Slanina Libor
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
6.
Flek Pavel
1
Krmaš Pavel
1
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
7.
Kyška Jiří
Pugzík Jan
1
1
Krejčí Vojtěch
Krmaš Pavel
1
1
3:6
6:4
3:6
12
16
1
2
0
1
8.
Flek Pavel
Louda Vítězslav
1
1
Dovrtěl Karel
Slanina Libor
1
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
9.
Pavlíčková Andrea
Pourová Aneta
1
1
Doležalová Alžběta
Zemanová Jana
1
1
4:6
5:7
 
9
13
0
2
0
1
               
93
115
9
13
3
6

Soupiska SK Rychnovek A

jméno
nar.
BH
1
Louda Vítězslav
01.05.1975
1035
1
2
Kyška Jiří
05.06.1978
1035
1
3
Pugzík Jan
25.09.1984
1035
1
4
Válek Jiří
25.07.1984
1035
1
5
Městecký Tomáš
25.06.1984
1035
1
6
Čapek Vilém
08.09.1964
1035
1
7
Khol Josef
18.10.1985
1035
1
8
Hrdlička Václav
01.12.1985
1035
1
9
Ponikelský Michal
25.04.1985
1035
1
10
Flek Martin
24.06.1989
1035
1
11
Flek Pavel
12.10.1963
1035
1
12
Váňa Tomáš
03.12.1990
1035
1
21
Pavlíčková Andrea
02.01.1987
1031
1
22
Pourová Aneta
29.07.1989
1031
1
23
Mervartová Patricie
12.03.1975
1031
1
24
Ponikelská Monika
15.02.1986
1031
1
25
Fähnrichová Nikola
08.03.1994
1031
1

Soupiska TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Dovrtěl Karel
07.03.1978
1035
1
2
Krejčí Vojtěch
23.10.1977
1035
1
3
Slanina Libor
18.06.1960
1035
1
4
Olívka Petr
29.09.1983
1035
1
5
Kotek Jaroslav
19.02.1972
1035
1
6
Krmaš Pavel
03.03.1980
1035
1
7
Vondráček Patrik
25.11.2001
1035
1
21
Doležalová Alžběta
03.03.2001
1031
1
22
Malá Denisa (H)
03.05.1995
1031
1
23
Zemanová Jana
21.06.1973
1031
1
24
Šůnová Martina
30.03.1972
1031
1
25
Procházková Adéla
26.08.1999
1031
1