Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

05 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisový klub SPORT,o.s.
Tisknout
5
2
38:25
81:57
657:566
12
2
TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. A
Tisknout
4
3
37:26
80:59
677:588
11
3
TJ Červený Kostelec A
Tisknout
4
3
37:26
82:62
696:620
11
4
SK Třebechovice pod Orebem A
Tisknout
4
3
31:32
66:67
598:590
11
5
SK Rychnovek A
Tisknout
4
3
28:35
63:79
594:665
11
6
Nespin, z.s. A
Tisknout
3
4
33:30
72:68
613:612
10
7
TC Nové Město n. Metují B
Tisknout
3
4
32:31
72:68
652:626
10
8
TK Dynamo Hradec Králové B
Tisknout
1
6
16:47
40:96
473:693
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
23.6.
26
Nespin, z.s. A SK Rychnovek A
4:5
11:10
95:87
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Neugebauer Richard
1
Louda Vítězslav
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
2.
Schiller Jiří (H)
1
Kyška Jiří
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
3.
Kutač Vojtěch (H)
1
Pugzík Jan
1
4:6
6:4
6:7
16
17
1
2
0
1
4.
Kašpar Martin
1
Válek Jiří
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
5.
Matoušková Tereza
4
Pavlíčková Andrea
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
6.
Škodová Jesika
1
Pourová Aneta
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
7.
Neugebauer Richard
Kašpar Martin
1
1
Kyška Jiří
Válek Jiří
1
1
2:6
6:2
6:7
14
15
1
2
0
1
8.
Schiller Jiří (H)
Kutač Vojtěch (H)
1
1
Louda Vítězslav
Pugzík Jan
1
1
6:4
4:6
6:7
16
17
1
2
0
1
9.
Matoušková Tereza
Kašparová Kamila
4
1
Pavlíčková Andrea
Pourová Aneta
1
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
               
95
87
11
10
4
5

Soupiska Nespin, z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Neugebauer Richard
25.06.1969
1035
1
2
Schiller Jiří (H)
03.01.1998
1035
1
3
Kutač Vojtěch (H)
25.07.1999
1035
1
4
Kašpar Martin
15.08.2000
1035
1
5
Říčař Ivo
29.01.1977
1035
1
6
Unger Jaroslav
20.10.2002
1035
1
7
Effenberk David
04.06.2003
1035
1
8
Rykr Daniel
15.07.1999
1035
1
9
Macháň Jan
22.07.1997
1035
1
10
Kaplan Dominik
12.06.1990
1035
1
11
Jirčík Adam
18.11.2001
1035
1
12
Rojek Adam
18.01.2002
1035
1
21
Matoušková Tereza
11.04.2001
699
4
22
Neugebauerová Markéta
06.07.1992
1031
1
23
Škodová Jesika
30.03.2003
1031
1
24
Kašparová Kamila
09.07.2002
1031
1
25
Holečková Adriana
18.11.2002
1031
1
26
Pánková Lucie
08.11.2001
1031
1
27
Myšáková Eliška
29.09.2002
1031
1
28
Urbánková Denisa
06.08.2002
1031
1

Soupiska SK Rychnovek A

jméno
nar.
BH
1
Louda Vítězslav
01.05.1975
1035
1
2
Kyška Jiří
05.06.1978
1035
1
3
Pugzík Jan
25.09.1984
1035
1
4
Válek Jiří
25.07.1984
1035
1
5
Městecký Tomáš
25.06.1984
1035
1
6
Čapek Vilém
08.09.1964
1035
1
7
Khol Josef
18.10.1985
1035
1
8
Hrdlička Václav
01.12.1985
1035
1
9
Ponikelský Michal
25.04.1985
1035
1
10
Flek Martin
24.06.1989
1035
1
11
Flek Pavel
12.10.1963
1035
1
12
Váňa Tomáš
03.12.1990
1035
1
21
Pavlíčková Andrea
02.01.1987
1031
1
22
Pourová Aneta
29.07.1989
1031
1
23
Mervartová Patricie
12.03.1975
1031
1
24
Ponikelská Monika
15.02.1986
1031
1
25
Fähnrichová Nikola
08.03.1994
1031
1