Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

05 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisový klub SPORT,o.s.
Tisknout
5
2
38:25
81:57
657:566
12
2
TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. A
Tisknout
4
3
37:26
80:59
677:588
11
3
TJ Červený Kostelec A
Tisknout
4
3
37:26
82:62
696:620
11
4
SK Třebechovice pod Orebem A
Tisknout
4
3
31:32
66:67
598:590
11
5
SK Rychnovek A
Tisknout
4
3
28:35
63:79
594:665
11
6
Nespin, z.s. A
Tisknout
3
4
33:30
72:68
613:612
10
7
TC Nové Město n. Metují B
Tisknout
3
4
32:31
72:68
652:626
10
8
TK Dynamo Hradec Králové B
Tisknout
1
6
16:47
40:96
473:693
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
23.6.
25
TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. A TK Dynamo Hradec Králové B
9:0
18:1
116:54
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Krejčí Vojtěch
1
Jon Lukáš
1
6:2
5:7
6:0
17
9
2
1
1
0
2.
Olívka Petr
1
Martinek Ondřej
1
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
3.
Zemanová Jana
1
Špačková Diana
3
7:6
6:4
 
13
10
2
0
1
0
4.
Šůnová Martina
1
Doudová Anna
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
5.
Kotek Jaroslav
1
Sedliský Ondřej
1
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
6.
Krmaš Pavel
1
Kovařík Jan
1
6:0
6:3
 
12
3
2
0
1
0
7.
Zemanová Jana
Šůnová Martina
1
1
Špačková Diana
Doudová Anna
3
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
8.
Olívka Petr
Kotek Jaroslav
1
1
Martinek Ondřej
Sedliský Ondřej
1
1
6:2
7:5
 
13
7
2
0
1
0
9.
Krejčí Vojtěch
Slanina Libor
1
1
Kovařík Jan
Jon Lukáš
1
1
6:4
7:6
 
13
10
2
0
1
0
               
116
54
18
1
9
0

Soupiska TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Dovrtěl Karel
07.03.1978
1035
1
2
Krejčí Vojtěch
23.10.1977
1035
1
3
Slanina Libor
18.06.1960
1035
1
4
Olívka Petr
29.09.1983
1035
1
5
Kotek Jaroslav
19.02.1972
1035
1
6
Krmaš Pavel
03.03.1980
1035
1
7
Vondráček Patrik
25.11.2001
1035
1
21
Doležalová Alžběta
03.03.2001
1031
1
22
Malá Denisa (H)
03.05.1995
1031
1
23
Zemanová Jana
21.06.1973
1031
1
24
Šůnová Martina
30.03.1972
1031
1
25
Procházková Adéla
26.08.1999
1031
1

Soupiska TK Dynamo Hradec Králové B

jméno
nar.
BH
1
Jon Lukáš
27.11.1987
1035
1
2
Martinek Ondřej
22.05.1980
1035
1
3
Šimčík Damián (EU)
04.07.1987
1035
1
4
Kučera Jakub
27.09.1995
1035
1
5
Brož Daniel
12.02.1997
1035
1
6
Sedliský Ondřej
10.01.1988
1035
1
7
Kovařík Jan
20.08.1988
1035
1
8
Adam Pavel
06.03.1964
1035
1
9
Repák Rudolf
24.05.1967
1035
1
10
Kučera František
09.05.1974
1035
1
11
Michálek Lukáš
26.01.2003
1035
1
12
Michálek Tomáš
26.01.2003
1035
1
21
Bláhová Pavla
10.03.1991
651
4
22
Špačková Diana
08.06.1992
952
3
23
Vosečková Marie
10.10.1996
600
4
24
Marešová Kateřina (H)
05.03.2003
1031
1
25
Doudová Anna
01.11.2002
1031
1
26
Petrová Iva
03.08.1960
1031
1