Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

05 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisový klub SPORT,o.s.
Tisknout
5
2
38:25
81:57
657:566
12
2
TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. A
Tisknout
4
3
37:26
80:59
677:588
11
3
TJ Červený Kostelec A
Tisknout
4
3
37:26
82:62
696:620
11
4
SK Třebechovice pod Orebem A
Tisknout
4
3
31:32
66:67
598:590
11
5
SK Rychnovek A
Tisknout
4
3
28:35
63:79
594:665
11
6
Nespin, z.s. A
Tisknout
3
4
33:30
72:68
613:612
10
7
TC Nové Město n. Metují B
Tisknout
3
4
32:31
72:68
652:626
10
8
TK Dynamo Hradec Králové B
Tisknout
1
6
16:47
40:96
473:693
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
19.5.
12
SK Třebechovice pod Orebem A SK Rychnovek A
8:1
16:3
106:58
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Praus Lukáš (H)
1
Louda Vítězslav
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
2.
Vaniš Patrik
1
Kyška Jiří
1
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
3.
Tomášková Jana (H)
3
Pavlíčková Andrea
1
7:5
6:1
 
13
6
2
0
1
0
4.
Rydlová Daniela
1
Pourová Aneta
1
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
5.
Novotný Jakub
1
Pugzík Jan
1
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
6.
Kubíček Pavel
1
Válek Jiří
1
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
7.
Tomášková Jana (H)
Rydlová Daniela
3
1
Pavlíčková Andrea
Pourová Aneta
1
1
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
8.
Praus Lukáš (H)
Praus Rudolf (H)
1
1
Kyška Jiří
Městecký Tomáš
1
1
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
9.
Vaniš Patrik
Novotný Jakub
1
1
Louda Vítězslav
Pugzík Jan
1
1
6:1
3:6
6:4
15
11
2
1
1
0
               
106
58
16
3
8
1

Soupiska SK Třebechovice pod Orebem A

jméno
nar.
BH
1
Praus Lukáš (H)
27.11.2002
1035
1
2
Fišer Miroslav
26.04.1982
1035
1
3
Vaniš Patrik
08.02.1975
1035
1
4
Vencl Vít
25.04.2002
1035
1
5
Černý Tomáš
25.03.1961
1035
1
6
Novotný Jakub
18.06.1992
1035
1
7
Sovák Petr
04.03.1975
1035
1
8
Kubíček Pavel
09.01.1969
1035
1
9
Praus Rudolf (H)
26.09.1972
1035
1
10
Lochman Josef
05.11.1969
1035
1
11
Novotný Jan
31.03.1989
1035
1
12
Kopecký David
16.05.1979
1035
1
21
Tomášková Jana (H)
09.07.2000
843
3
22
Rydlová Daniela
31.05.1993
1031
1
23
Šebestíková Lucie
11.10.2001
1031
1
24
Hartmanová Lucie (H)
20.01.2002
1031
1
25
Kubíčková Kristýna
23.03.1997
1031
1
26
Koubová Anna
20.10.2001
1031
1

Soupiska SK Rychnovek A

jméno
nar.
BH
1
Louda Vítězslav
01.05.1975
1035
1
2
Kyška Jiří
05.06.1978
1035
1
3
Pugzík Jan
25.09.1984
1035
1
4
Válek Jiří
25.07.1984
1035
1
5
Městecký Tomáš
25.06.1984
1035
1
6
Čapek Vilém
08.09.1964
1035
1
7
Khol Josef
18.10.1985
1035
1
8
Hrdlička Václav
01.12.1985
1035
1
9
Ponikelský Michal
25.04.1985
1035
1
10
Flek Martin
24.06.1989
1035
1
11
Flek Pavel
12.10.1963
1035
1
12
Váňa Tomáš
03.12.1990
1035
1
21
Pavlíčková Andrea
02.01.1987
1031
1
22
Pourová Aneta
29.07.1989
1031
1
23
Mervartová Patricie
12.03.1975
1031
1
24
Ponikelská Monika
15.02.1986
1031
1
25
Fähnrichová Nikola
08.03.1994
1031
1