Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dospělí

15. 4.třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Astra Zahradní Město
Tisknout
5
0
35:10
76:24
527:308
10
2
Sokol Dolní Počernice z.s. B
Tisknout
3
2
28:17
62:40
458:414
8
3
TJ Kyje Praha 14 B
Tisknout
2
3
21:24
48:51
396:405
7
4
Sokol Horní Počernice C
Tisknout
2
3
20:25
44:58
376:443
7
5
TŠ Hostivař
Tisknout
2
3
19:26
42:59
383:482
7
6
Sokol Petrovice C
Tisknout
1
4
12:33
30:70
397:485
6
7
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.2018
4
TŠ Hostivař Sokol Horní Počernice C
7:2
15:8
108:84
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Lachmann Jan
1
Škoda Martin
1
2:6
6:0
4:6
12
12
1
2
0
1
2.
Ščerbanič Vojtěch
1
Hořejš Daniel
1
3:6
6:1
6:4
15
11
2
1
1
0
3.
Linhartová Aneta
1
Sedláčková Klára
1
0:6
7:6
6:0
13
12
2
1
1
0
4.
Procházková Šárka
1
Boudová Alžběta
1
7:5
6:0
 
13
5
2
0
1
0
5.
Dohnal Marek
1
Rieb Tomáš
1
7:5
3:6
6:3
16
14
2
1
1
0
6.
Kudrlička Lukáš
1
Koděra Lukáš
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
7.
Linhartová Aneta
Procházková Šárka
1
1
Sedláčková Klára
Boudová Alžběta
1
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
8.
Kudrlička Lukáš
Svoboda Borislav
1
1
Trávníček Jiří
Mucha Radek
1
1
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
9.
Ščerbanič Vojtěch
Dohnal Marek
1
1
Škoda Martin
Radil Milan
1
1
6:7
6:4
1:0
13
11
2
1
1
0
               
108
84
15
8
7
2

Soupiska TŠ Hostivař

jméno
nar.
BH
1
Vrňák Jiří
21.04.1954
1035
1
2
Lachmann Jan
21.10.1986
1035
1
3
Ščerbanič Vojtěch
14.03.1984
1035
1
4
Dohnal Marek
24.08.1983
1035
1
5
Kudrlička Lukáš
14.03.1990
1035
1
6
Lachmann Martin
24.09.1983
1035
1
7
Svoboda Borislav
14.12.1989
1035
1
21
Linhartová Aneta
01.02.1990
1031
1
22
Procházková Šárka
06.06.1992
1031
1
23
Jarolímková Adéla
29.07.1975
1031
1
24
Lachmannová Eva
20.08.1984
1031
1
25
Peštová Andrea
23.08.2005
1031
1
26
Cahová Julie
23.04.2007
1031
1
27
Tomanová Karolína
07.07.2005
1031
1

Soupiska Sokol Horní Počernice C

jméno
nar.
BH
1
Škoda Martin
10.10.1968
1035
1
2
Trávníček Jiří
27.04.1954
1035
1
3
Hořejš Daniel
14.09.1969
1035
1
4
Mrzena Erik
30.05.1999
1035
1
5
Rieb Tomáš
15.06.1985
1035
1
6
Koděra Lukáš
15.02.1994
1035
1
7
Šlemr Filip
26.06.2003
1035
1
8
Radil Milan
25.02.1969
1035
1
9
Mucha Radek
30.01.1970
1035
1
21
Heczková Miroslava
05.11.1999
1031
1
22
Sedláčková Klára
27.03.2001
1031
1
23
Boudová Alžběta
31.07.2001
1031
1
24
Ginterová Monika
04.06.1973
1031
1
25
Dolanská Andrea
25.06.1975
1031
1
26
Čiperová Markéta
30.06.1970
1031
1
27
Lásková Lucie
01.05.2000
1031
1