Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: dospělí

DA2A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Žatec
Tisknout
7
0
44:19
93:44
747:530
14
2
TK Krásné Březno A
Tisknout
5
2
40:23
81:51
601:491
12
3
TK Severní Terasa A
Tisknout
5
2
39:24
81:51
639:513
12
4
TK Ústí n.Labem
Tisknout
4
3
31:32
63:65
503:506
11
5
TK Jirkov
Tisknout
3
4
28:35
61:75
556:631
10
6
SK Tenis Duchcov B
Tisknout
2
5
26:37
54:80
547:622
9
7
TK Evženie Klášterec n/O
Tisknout
2
5
25:38
54:78
498:619
9
8
TJ Proboštov
Tisknout
0
7
19:44
47:90
516:695
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
6.5 2017
6
TJ Proboštov TK Krásné Březno A
3:6
6:12
58:90
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Surovec Miroslav
1
Gregor Robert
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
2.
Mašek Jiří
1
Červený Miroslav
1
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
3.
Tvrdíková Nela
1
Šrámková Adriana (H)
3
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
4.
Strouhalová Jitka
1
Olyšarová Tereza
3
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
5.
Horna Radek
1
Šulc Daniel
1
6:2
7:5
 
13
7
2
0
1
0
6.
Tvrdík Tomáš
1
Dospěl Jiří
1
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
7.
Tvrdíková Nela
Strouhalová Jitka
1
1
Šrámková Adriana (H)
Olyšarová Tereza
3
3
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
8.
Surovec Miroslav
Tvrdík Tomáš
1
1
Gregor Robert
Dospěl Jiří
1
1
6:4
7:5
 
13
9
2
0
1
0
9.
Mašek Jiří
Urban Jiří
1
1
Červený Miroslav
Šulc Daniel
1
1
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
               
58
90
6
12
3
6

Soupiska TJ Proboštov

jméno
nar.
BH
1
Surovec Miroslav
05.09.1992
1030
1
2
Mašek Jiří
01.04.1978
1030
1
3
Horna Radek
19.06.1978
1030
1
4
Tvrdík Tomáš
21.07.1967
1030
1
5
Urban Jiří
05.10.1957
1030
1
6
Fiala Martin
22.07.1974
1030
1
7
Raichl Václav
19.07.2007
1030
1
8
Mašek Jiří
16.11.2003
1030
1
21
Opacká Tereza
21.05.1997
999
1
22
Kasalová Klára
24.07.2001
999
1
23
Tvrdíková Nela
28.06.1992
999
1
24
Kasalová Martina
08.03.1976
999
1
25
Strouhalová Jitka
18.04.1984
999
1

Soupiska TK Krásné Březno A

jméno
nar.
BH
1
Martinek Jiří (H)
23.06.1982
1030
1
2
Gregor Robert
04.10.1973
1030
1
3
Červený Miroslav
21.08.1974
1030
1
4
Šulc Daniel
13.06.1974
1030
1
5
Dospěl Jiří
29.10.1973
1030
1
6
Tlapák Jaroslav
12.02.1974
1030
1
7
Brada František
14.11.1973
1030
1
8
Kneblík David
27.06.1978
1030
1
9
Ponrt Marcel
12.01.1973
1030
1
10
Smetana Zdeněk
07.09.1979
1030
1
11
Vejlupek Michal
11.05.1973
1030
1
12
Mareš David
20.06.1994
1030
1
21
Šrámková Adriana (H)
17.10.2002
868
3
22
Olyšarová Tereza
09.10.1994
818
3
23
Brožová Drahomíra
19.12.1993
934
3
24
Klementová Ingrid
29.01.1990
999
1
25
Krejčíková Tereza
03.09.1987
999
1
26
Bradová Ivana
18.05.1973
999
1
27
Streubelová Zuzana
09.11.1959
999
1
28
Dospělová Jaroslava
19.12.1972
999
1