Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: dospělí

DA2A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Žatec
Tisknout
7
0
44:19
93:44
747:530
14
2
TK Krásné Březno A
Tisknout
5
2
40:23
81:51
601:491
12
3
TK Severní Terasa A
Tisknout
5
2
39:24
81:51
639:513
12
4
TK Ústí n.Labem
Tisknout
4
3
31:32
63:65
503:506
11
5
TK Jirkov
Tisknout
3
4
28:35
61:75
556:631
10
6
SK Tenis Duchcov B
Tisknout
2
5
26:37
54:80
547:622
9
7
TK Evženie Klášterec n/O
Tisknout
2
5
25:38
54:78
498:619
9
8
TJ Proboštov
Tisknout
0
7
19:44
47:90
516:695
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
17.6 2017
24
TJ Proboštov TK Severní Terasa A
1:8
3:16
60:114
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Surovec Miroslav
1
Tränker Stefan (EU)
1
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
2.
Horna Radek
1
Sobotka Jiří
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
3.
Opacká Tereza
1
Steklá Miriam
3
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
4.
Tvrdíková Nela
1
Herzingerová Jana
1
4:6
5:7
 
9
13
0
2
0
1
5.
Tvrdík Tomáš
1
Petzold Dirk (EU)
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
6.
Fiala Martin
1
Šimůnek Petr
1
6:4
2:6
5:7
13
17
1
2
0
1
7.
Tvrdíková Nela
Strouhalová Jitka
1
1
Steklá Miriam
Herzingerová Jana
3
1
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
8.
Surovec Miroslav
Mašek Jiří
1
1
Tränker Stefan (EU)
Petzold Dirk (EU)
1
1
7:6
7:5
 
14
11
2
0
1
0
9.
Tvrdík Tomáš
Urban Jiří
1
1
Sobotka Jiří
Šimůnek Petr
1
1
5:7
3:6
 
8
13
0
2
0
1
               
60
114
3
16
1
8

Soupiska TJ Proboštov

jméno
nar.
BH
1
Surovec Miroslav
05.09.1992
1030
1
2
Mašek Jiří
01.04.1978
1030
1
3
Horna Radek
19.06.1978
1030
1
4
Tvrdík Tomáš
21.07.1967
1030
1
5
Urban Jiří
05.10.1957
1030
1
6
Fiala Martin
22.07.1974
1030
1
7
Raichl Václav
19.07.2007
1030
1
8
Mašek Jiří
16.11.2003
1030
1
21
Opacká Tereza
21.05.1997
999
1
22
Kasalová Klára
24.07.2001
999
1
23
Tvrdíková Nela
28.06.1992
999
1
24
Kasalová Martina
08.03.1976
999
1
25
Strouhalová Jitka
18.04.1984
999
1

Soupiska TK Severní Terasa A

jméno
nar.
BH
1
Mátl Jan
19.09.1999
1030
1
2
Mátl Jakub
24.07.2002
1030
1
3
Tränker Stefan (EU)
01.01.1982
1030
1
4
Urbík Jan
01.11.1981
1030
1
5
Bisenius Ladislav
31.01.1977
1030
1
6
Mach Vladimír
09.02.1987
1030
1
7
Sobotka Jiří
05.01.1981
1030
1
8
Petzold Dirk (EU)
25.04.1982
1030
1
9
Šimůnek Petr
26.08.1976
1030
1
10
Hrubý Matouš (H)
29.12.1999
1030
1
11
Kmoníček Martin
13.04.1975
1030
1
12
Heneberk Jan
08.05.1972
1030
1
21
Neuvirthová Petra
28.05.1990
633
4
22
Steklá Miriam
03.10.1981
732
3
23
Voborníková Zuzana
01.12.1988
999
1
24
Herzingerová Jana
15.04.1988
999
1
25
Juračková Tereza
18.07.2000
999
1
26
Neuvirthová Iva
09.03.1993
999
1
27
Gibalová Patricie
08.12.2005
999
1
28
Masopustová Sára
29.06.1999
999
1