Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: dospělí

05 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK D
Tisknout
7
0
59:4
118:11
733:282
14
2
TJ Chlumec n/Cidlinou A
Tisknout
6
1
45:18
93:43
702:495
13
3
SK Třebechovice pod Orebem A
Tisknout
4
3
35:28
75:62
630:538
11
4
SK Rychnovek A
Tisknout
4
3
28:35
65:77
609:652
11
5
Tenisový klub SPORT,o.s.
Tisknout
3
4
31:32
71:69
608:635
10
6
TK Dynamo Hradec Králové B
Tisknout
3
4
25:38
56:80
540:595
10
7
Nespin, z.s.
Tisknout
0
7
17:46
38:94
424:681
7
8
LTC Jaroměř
Tisknout
1
6
12:51
25:105
342:710
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
24.6.
28
Tenisový klub SPORT,o.s. TK Dynamo Hradec Králové B
8:1
16:3
105:62
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Fiedler Jiří (H)
1
Martinek Ondřej
1
1:6
6:2
6:2
13
10
2
1
1
0
2.
Bezděk Tomáš
1
Šimčík Damián (EU)
1
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
3.
Bernardová Pavla
1
Špačková Diana
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
4.
Vacková Lada
1
Burdychová Kristýna
1
7:5
6:2
 
13
7
2
0
1
0
5.
Sychrovský Miroslav
1
Brož Daniel
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
6.
Průša Ladislav
1
Kovařík Jan
1
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
7.
Bezděk Tomáš
Průša Ladislav
1
1
Martinek Ondřej
Šimčík Damián (EU)
1
1
5:4
 
 
12
4
2
0
1
0
8.
Fiedler Jiří (H)
Sychrovský Miroslav
1
1
Brož Daniel
Kovařík Jan
1
1
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
9.
Bernardová Pavla
Vacková Lada
1
1
Burdychová Kristýna
Špačková Diana
1
1
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
               
105
62
16
3
8
1

Soupiska Tenisový klub SPORT,o.s.

jméno
nar.
BH
1
Adam Matěj
24.07.1999
1030
1
2
Fiedler Jiří (H)
14.06.2004
1030
1
3
Bezděk Tomáš
11.06.1965
1030
1
4
Sychrovský Miroslav
09.02.1964
1030
1
5
Průša Ladislav
14.03.1970
1030
1
21
Bernardová Pavla
28.03.2000
999
1
22
Vacková Lada
11.01.1977
999
1
23
Janovská Klára
02.12.2004
999
1
24
Sporrer Kimberley Jessica
05.05.2004
999
1

Soupiska TK Dynamo Hradec Králové B

jméno
nar.
BH
1
Jon Lukáš
27.11.1987
1030
1
2
Martinek Ondřej
22.05.1980
1030
1
3
Šimčík Damián (EU)
04.07.1987
1030
1
4
Kučera Jakub
27.09.1995
1030
1
5
Brož Daniel
12.02.1997
1030
1
6
Sedliský Ondřej
10.01.1988
1030
1
7
Kovařík Jan
20.08.1988
1030
1
8
Adam Pavel
06.03.1964
1030
1
9
Repák Rudolf
24.05.1967
1030
1
10
Kučera František
09.05.1974
1030
1
21
Bláhová Pavla
10.03.1991
934
3
22
Vosečková Marie
10.10.1996
868
3
23
Špačková Diana
08.06.1992
999
1
24
Havlínová Veronika (H)
17.12.2002
999
1
25
Ceeová Tereza
07.09.2000
999
1
26
Petrová Iva
03.08.1960
999
1
27
Burdychová Kristýna
07.04.1989
999
1
28
Doudová Anna
01.11.2002
999
1