Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: dospělí

05 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK D
Tisknout
7
0
59:4
118:11
733:282
14
2
TJ Chlumec n/Cidlinou A
Tisknout
6
1
45:18
93:43
702:495
13
3
SK Třebechovice pod Orebem A
Tisknout
4
3
35:28
75:62
630:538
11
4
SK Rychnovek A
Tisknout
4
3
28:35
65:77
609:652
11
5
Tenisový klub SPORT,o.s.
Tisknout
3
4
31:32
71:69
608:635
10
6
TK Dynamo Hradec Králové B
Tisknout
3
4
25:38
56:80
540:595
10
7
Nespin, z.s.
Tisknout
0
7
17:46
38:94
424:681
7
8
LTC Jaroměř
Tisknout
1
6
12:51
25:105
342:710
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
20.5.
12
SK Rychnovek A TJ Chlumec n/Cidlinou A
2:7
6:16
77:114
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Louda Vítězslav
1
Pagač Petr
3
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
2.
Kyška Jiří
1
Louda Miroslav (H)
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
3.
Pavlíčková Andrea
1
Matějů Tereza
4
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
4.
Pourová Aneta
1
Charousová Veronika
1
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
5.
Pugzík Jan
1
Bambas Roman
1
6:2
3:6
4:6
13
14
1
2
0
1
6.
Válek Jiří
1
Doležal Roman
1
6:3
6:7
1:0
13
10
2
1
1
0
7.
Kyška Jiří
Válek Jiří
1
1
Pagač Petr
Končický Miroslav
3
1
6:2
1:6
7:6
14
14
2
1
1
0
8.
Pugzík Jan
Louda Vítězslav
1
1
Bambas Roman
Louda Miroslav (H)
1
1
6:3
6:7
4:6
16
16
1
2
0
1
9.
Pavlíčková Andrea
Pourová Aneta
1
1
Matějů Tereza
Charousová Veronika
4
1
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
               
77
114
6
16
2
7

Soupiska SK Rychnovek A

jméno
nar.
BH
1
Louda Vítězslav
01.05.1975
1030
1
2
Kyška Jiří
05.06.1978
1030
1
3
Pugzík Jan
25.09.1984
1030
1
4
Válek Jiří
25.07.1984
1030
1
5
Městecký Tomáš
25.06.1984
1030
1
6
Čapek Vilém
08.09.1964
1030
1
7
Khol Josef
18.10.1985
1030
1
8
Hrdlička Václav
01.12.1985
1030
1
9
Flek Martin
24.06.1989
1030
1
10
Flek Pavel
12.10.1963
1030
1
11
Ponikelský Michal
25.04.1985
1030
1
21
Pavlíčková Andrea
02.01.1987
999
1
22
Pourová Aneta
29.07.1989
999
1
23
Mervartová Patricie
12.03.1975
999
1
24
Ponikelská Monika
15.02.1986
999
1
25
Fähnrichová Nikola
08.03.1994
999
1
26
Fleková Blanka
16.12.1966
999
1

Soupiska TJ Chlumec n/Cidlinou A

jméno
nar.
BH
1
Pagač Petr
22.09.1976
915
3
2
Louda Miroslav (H)
06.11.1993
1030
1
3
Bambas Roman
07.06.1981
1030
1
4
Doležal Roman
17.04.1981
1030
1
5
Bučina Jan
07.07.1979
1030
1
6
Končický Miroslav
04.03.1970
1030
1
7
Celler Dušan
31.07.1973
1030
1
8
Havlín Jan
23.06.1967
1030
1
9
Louda Miroslav
23.05.1965
1030
1
21
Matějů Tereza
03.06.1989
596
4
22
Pavlásková Lada
16.04.1998
999
1
23
Matějů Kateřina
21.07.1983
999
1
24
Charousová Veronika
12.05.1976
999
1
25
Solarová Jana
14.01.1993
999
1
26
Holanová Pavla
27.10.1986
999
1