Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: dospělí

06. 2.liga A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Škoda Plzeň
Tisknout
7
0
43:20
93:48
710:461
14
2
TK Louny
Tisknout
6
1
46:17
98:41
705:456
13
3
TK Slavia Plzeň
Tisknout
4
3
40:23
84:55
643:549
11
4
Severočeská tenisová B (Most)
Tisknout
4
3
32:31
74:69
600:618
11
5
Lokomotiva Plzeň
Tisknout
3
4
27:36
67:77
599:631
10
6
TCG Karlovy Vary
Tisknout
2
5
26:35
60:77
538:621
9
7
Tenisklub Cheb
Tisknout
2
5
27:36
56:81
546:611
9
8
Severočeská tenisová C (Ústí)
Tisknout
0
7
9:52
24:108
317:711
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
24.6.2017 NT 1.7.2017
28
TCG Karlovy Vary Lokomotiva Plzeň
4:5
9:11
92:100
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Rinko Štěpán
20
Vítek Jakub
6
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
2.
Plas Radek (H)
4
Slezák Václav (H)
6
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
3.
Dudláková Dagmar
25
Slavíčková Markéta
6
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
4.
Strebkova Mariya (Z)
4
Kulhánková Denisa (H)
9
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
5.
Miškovský Lukáš
1
Pašalič Marko (H)
12
7:6
5:7
6:4
18
17
2
1
1
0
6.
Psohlavec Tomáš
1
Kovářík Patrik
1
2:6
5:7
 
7
13
0
2
0
1
7.
Dudláková Dagmar
Líbenková Lucie
25
1
Slavíčková Markéta
Kulhánková Denisa (H)
6
9
6:2
3:2
 
12
4
2
0
1
0
8.
Rinko Štěpán
Miškovský Lukáš
20
1
Vítek Jakub
Kotýk Martin
6
6
6:1
3:6
10:12
19
19
1
2
0
1
9.
Plas Radek (H)
Psohlavec Tomáš
4
1
Slezák Václav (H)
Kovářík Patrik
6
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
               
92
100
9
11
4
5

Soupiska TCG Karlovy Vary

jméno
nar.
BH
1
Potužák David
10.03.1995
60
20
2
Rinko Štěpán
13.11.1996
68
20
3
Kolář Marek
19.03.1976
623
4
4
Budík Ondřej
16.03.1994
148
12
5
Tocik Jan
27.08.1997
188
12
6
Hereit Martin
16.08.1998
213
9
7
Plas Radek (H)
28.02.1979
591
4
8
Janisch Petr
07.01.1976
526
4
9
Miškovský Lukáš
23.09.1993
1030
1
10
Psohlavec Tomáš
30.03.1986
1030
1
11
Petričko Pavel
19.06.1982
1030
1
12
Mirdzhaliev Mirgiiaz (Z)
23.03.2001
1030
1
21
Dudláková Dagmar
22.10.1990
42
25
22
Maier Celine (EU)
26.07.1993
420
6
23
Říčanová Daniela
08.09.1994
347
6
24
Strebkova Mariya (Z)
16.08.2001
529
4
25
Kaljkovičová Dagmar
04.10.1996
617
4
26
Líbenková Lucie
01.06.1979
999
1

Soupiska Lokomotiva Plzeň

jméno
nar.
BH
1
Vítek Jakub
22.07.1994
436
6
2
Slezák Václav (H)
19.01.1996
398
6
3
Kotýk Martin
10.08.1993
303
6
4
Pašalič Marko (H)
11.12.1998
128
12
5
Pata Zdeněk
30.12.1986
716
3
6
Pašek Adam
16.06.1999
974
3
7
Hanzlík Štěpán
21.02.1998
450
6
8
Kovářík Patrik
05.11.1995
1030
1
9
Kalaš David
12.02.1996
1030
1
10
Koskuba Karel
15.08.1979
1030
1
21
Krausová Eliška
26.02.1999
107
15
22
Slavíčková Markéta
09.01.1995
340
6
23
Kulhánková Denisa (H)
28.09.1995
203
9
24
Cmarová Lucie (H)
12.10.2000
253
9
25
Štruncová Martina
15.05.1992
179
12