Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2014

Věková kategorie: dospělí

15. 4.třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenis klub FÉNIX Nedvězí B
Tisknout
7
0
57:6
114:16
741:339
14
2
TCD Donovalská
Tisknout
6
1
41:22
87:47
650:479
13
3
TJ Břevnov
Tisknout
5
2
40:23
86:48
660:453
12
4
TCD Horní Měcholupy C
Tisknout
3
4
27:36
59:77
505:600
10
5
SK HAMR, o.s. C
Tisknout
3
4
23:40
49:84
517:618
10
6
TK Ruzyně Praha C
Tisknout
2
5
31:32
69:72
590:584
9
7
Tenis Lekce club Praha
Tisknout
2
5
23:40
49:81
428:617
9
8
TŠ Pohořelec B
Tisknout
0
7
10:53
21:109
293:694
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
28.6.2014
26
TJ Břevnov Tenis Lekce club Praha
8:1
17:2
114:45
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Rybín Miroslav
1
Rákosník Jiří
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
2.
Štědronský Radek
1
Rákosník Jan
1
7:5
7:6
 
14
11
2
0
1
0
3.
Jedlička Petr
1
Rákosník Josef
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
4.
Mardešič Jakub
1
Dajbych Václav
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
5.
Šenkárčinová Bára (H)
1
Brátová Lucie
1
6:3
4:6
6:7
16
16
1
2
0
1
6.
Kotková Barbora (H)
1
Gombosová Nela
1
6:0
6:3
 
12
3
2
0
1
0
7.
Rybín Miroslav
Jedlička Petr
1
1
Rákosník Josef
Rákosník Jiří
1
1
6:0
6:3
 
12
3
2
0
1
0
8.
Štědronský Radek
Mardešič Jakub
1
1
Tvoroch Tomáš
Dajbych Václav
1
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
9.
Šenkárčinová Bára (H)
Kotková Barbora (H)
1
1
Gombosová Nela
Brátová Lucie
1
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
               
114
45
17
2
8
1

Soupiska TJ Břevnov

jméno
nar.
BH
1
Rybín Miroslav
22.03.1980
1269
1
2
Štědronský Radek
12.09.1978
1269
1
3
Jedlička Petr
15.04.1981
1269
1
4
Jakeš Daniel
25.03.1965
1269
1
5
Matouš Miloš
27.04.1960
1269
1
6
Mardešič Jakub
04.12.1985
1269
1
21
Šilhanová Helena
28.07.1968
823
3
22
Šenkárčinová Bára (H)
06.06.1992
1033
1
23
Kotková Barbora (H)
03.09.1992
1033
1

Soupiska Tenis Lekce club Praha

jméno
nar.
BH
1
Zábelka Michal
31.05.1976
1269
1
2
Rákosník Jiří
13.05.1992
1269
1
3
Král Roman
06.05.1969
1269
1
4
Rákosník Jan
23.03.1999
1269
1
5
Rákosník Josef
28.03.1964
1269
1
6
Tvoroch Tomáš
22.10.1975
1269
1
7
Brát Ondřej
29.04.1976
1269
1
8
Dajbych Václav
27.06.1987
1269
1
21
Salomonová Petra
27.01.1984
1033
1
22
Brátová Lucie
17.02.1981
1033
1
23
Vakočová Ivana
24.01.1977
1033
1
24
Gombosová Nela
22.02.2002
1033
1