Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2014

Věková kategorie: dospělí

15. 4.třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenis klub FÉNIX Nedvězí B
Tisknout
7
0
57:6
114:16
741:339
14
2
TCD Donovalská
Tisknout
6
1
41:22
87:47
650:479
13
3
TJ Břevnov
Tisknout
5
2
40:23
86:48
660:453
12
4
TCD Horní Měcholupy C
Tisknout
3
4
27:36
59:77
505:600
10
5
SK HAMR, o.s. C
Tisknout
3
4
23:40
49:84
517:618
10
6
TK Ruzyně Praha C
Tisknout
2
5
31:32
69:72
590:584
9
7
Tenis Lekce club Praha
Tisknout
2
5
23:40
49:81
428:617
9
8
TŠ Pohořelec B
Tisknout
0
7
10:53
21:109
293:694
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
14.6.2014
19
TCD Horní Měcholupy C Tenis Lekce club Praha
6:3
12:6
85:52
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kocourek Lukáš
1
Zábelka Michal
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
2.
Šplechtna Svatopluk
1
Rákosník Jiří
1
6:3
7:5
 
13
8
2
0
1
0
3.
Ernestová Laura
1
Vakočová Ivana
1
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
4.
Strnisková Jana
1
Gombosová Nela
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
5.
Strnisko Július
1
Rákosník Jan
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
6.
Blažek Dominik
1
Tvoroch Tomáš
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
7.
Šplechtna Svatopluk
Strnisko Július
1
1
Rákosník Jiří
Rákosník Josef
1
1
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
8.
Kocourek Lukáš
Blažek Dominik
1
1
Zábelka Michal
Dajbych Václav
1
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
9.
Ernestová Laura
Strnisková Jana
1
1
Vakočová Ivana
Gombosová Nela
1
1
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
               
85
52
12
6
6
3

Soupiska TCD Horní Měcholupy C

jméno
nar.
BH
1
Vrba David
25.06.1982
1269
1
2
Kocan Radek (H)
07.12.1988
1269
1
3
Kocourek Lukáš
28.05.1999
1269
1
4
Dyba Jakub
26.07.1974
1269
1
5
Šplechtna Svatopluk
30.11.1969
1269
1
6
Kočárek Jiří
24.11.1966
1269
1
7
Strnisko Július
01.04.1984
1269
1
8
Krejčík Roman (H)
10.08.1965
1269
1
9
Blažek Dominik
30.07.1998
1269
1
10
Kutil Ladislav
09.02.1976
1269
1
11
Sehnal Tomáš
09.07.1978
1269
1
12
Königsmark Jan
14.12.1984
1269
1
21
Krejčíková Johana
03.03.1997
1033
1
22
Vrbová Zuzana
08.05.1988
1033
1
23
Švíková Radka
25.09.1971
1033
1
24
Švíková Kateřina
21.01.2001
1033
1
25
Ernestová Laura
19.04.2000
1033
1
26
Strnisková Jana
11.10.1961
1033
1
27
Konigsmarková Radka
20.07.1979
1033
1
28
Ovchinnikova Ekaterina (Z)
22.03.2002
1033
1

Soupiska Tenis Lekce club Praha

jméno
nar.
BH
1
Zábelka Michal
31.05.1976
1269
1
2
Rákosník Jiří
13.05.1992
1269
1
3
Král Roman
06.05.1969
1269
1
4
Rákosník Jan
23.03.1999
1269
1
5
Rákosník Josef
28.03.1964
1269
1
6
Tvoroch Tomáš
22.10.1975
1269
1
7
Brát Ondřej
29.04.1976
1269
1
8
Dajbych Václav
27.06.1987
1269
1
21
Salomonová Petra
27.01.1984
1033
1
22
Brátová Lucie
17.02.1981
1033
1
23
Vakočová Ivana
24.01.1977
1033
1
24
Gombosová Nela
22.02.2002
1033
1