Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2010

Věková kategorie: dospělí

05- II.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTC Poděbrady
Tisknout
7
0
52:11
108:27
739:391
14
2
LTC Kolín B
Tisknout
5
2
35:28
75:63
625:576
12
3
LTC Bakov n.Jiz.
Tisknout
5
2
34:29
73:71
635:681
12
4
SK Mělník B
Tisknout
3
4
35:28
75:66
627:643
10
5
Slavoj Žiželice n.C.
Tisknout
3
4
32:31
76:70
680:651
10
6
TK Benátky nad Jizerou B
Tisknout
3
4
26:37
61:82
599:690
10
7
LTC Houštka B
Tisknout
2
5
23:40
51:87
532:666
9
8
TJ TK Neratovice
Tisknout
0
7
15:48
47:100
605:744
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
19.6.2010
23
SK Mělník B LTC Poděbrady
4:5
9:11
75:91
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Januška Aleš
6
Kalužík Tomáš
20
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
2.
Dvořák Tomáš
3
Ruml Jiří
4
3:6
0:6
 
3
12
0
2
0
1
3.
Krejza Jiří
4
Potočný Anton
9
6:4
4:6
5:7
15
17
1
2
0
1
4.
Paur Roman
3
Vrbenský Vít
4
7:6
1:6
6:4
14
16
2
1
1
0
5.
Smotlachová Eva
9
Rudajevová Kristína
4
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
6.
Smotlachová Jana
6
Navrátilová Kristýna
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
7.
Januška Aleš
Dvořák Tomáš
6
3
Kalužík Tomáš
Haslinger Martin
20
4
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
8.
Krejza Jiří
Paur Roman
4
3
Ruml Jiří
Vrbenský Michael
4
4
0:6
3:6
 
3
12
0
2
0
1
9.
Smotlachová Eva
Smotlachová Jana
9
6
Rudajevová Kristína
Navrátilová Kristýna
4
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
               
75
91
9
11
4
5

Soupiska SK Mělník B

jméno
nar.
BH
1
Januška Aleš
20.01.1976
787
6
2
Paur Robert
05.03.1969
634
9
3
Dvořák Tomáš
02.03.1981
1741
3
4
Krejza Jiří
28.03.1961
1601
4
5
Paur Roman
12.01.1973
2303
3
6
Štrof František
03.11.1977
1080
4
7
Kopecký David
05.10.1995
0
1
8
Růžička Petr
27.01.1990
0
1
9
Frind Michal
19.02.1992
0
1
10
Houska Ondřej
29.05.1981
0
1
11
Chrudimský Stanislav
17.09.1955
0
1
12
Chrudimský Luboš
24.08.1959
0
1
21
Smotlachová Eva
08.10.1991
187
9
22
Smotlachová Jana
03.06.1994
279
6
23
Beková Viktorie
02.09.1994
355
6
24
Smotlachová Martina
26.05.1987
0
1
25
Šátralová Dita
27.07.1985
0
1

Soupiska LTC Poděbrady

jméno
nar.
BH
1
Kalužík Tomáš
14.05.1988
137
20
2
Jedlička Jaroslav
04.04.1978
431
12
3
Ruml Jiří
21.04.1978
1123
4
4
Vrbenský Michael
05.06.1968
1149
4
5
Potočný Anton
07.01.1989
634
9
6
Haslinger Martin
30.03.1986
1470
4
7
Vrbenský Vít
03.10.1993
1348
4
8
Zítko Aleš
22.11.1974
1019
6
9
Merta Jaroslav
11.01.1960
0
1
10
Vrchota Ondřej
01.05.1977
0
1
21
Rudajevová Kristína
23.03.1974
618
4
22
Vrbenská Anna (H)
29.11.1996
0
1
23
Navrátilová Kristýna
19.07.1996
0
1
24
Vocásková Renata
18.07.1996
0
1
25
Langrová Monika
04.05.1966
0
1
26
Šeflová Anna
21.03.1994
0
1