Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dorost

25 - Královéhradecká krajská soutěž B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Nespin, z.s. A
Tisknout
3
0
19:8
41:16
293:170
6
2
TC Nové Město n. Metují
Tisknout
2
1
16:11
32:24
245:208
5
3
LTC Jaroměř
Tisknout
1
2
13:14
28:32
223:263
4
4
SK Třebechovice p.Orebem
Tisknout
1
2
12:15
27:31
240:240
4
5
TENIS-CENTRUM DTJ HK E
Tisknout
1
2
11:16
23:33
223:257
4
6
TJ Červený Kostelec
Tisknout
1
2
10:17
21:36
178:264
4

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
6.5.
4
TC Nové Město n. Metují SK Třebechovice p.Orebem
6:3
12:7
87:70
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Hejcman Marek
3
Hrdina David
1
6:1
1:6
6:2
13
9
2
1
1
0
2.
Hofman Václav
1
Horák Pavel
1
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
3.
Janovská Klára
1
Tomášková Jana (H)
4
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
4.
Jelinková Natálie
1
Macurová Valérie (H)
4
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
5.
Čech Michal (H)
1
Vencl Vít
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
6.
Vysoký Jakub
1
Kodýtek Jakub
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
7.
Janovská Klára
Jelinková Natálie
1
1
Tomášková Jana (H)
Macurová Valérie (H)
4
4
3:6
0:6
 
3
12
0
2
0
1
8.
Hejcman Marek
Hofman Václav
3
1
Hrdina David
Horák Pavel
1
1
6:4
6:0
 
12
4
2
0
1
0
9.
Čech Michal (H)
Vysoký Jakub
1
1
Kodýtek Jakub
Vencl Vít
1
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
               
87
70
12
7
6
3

Soupiska TC Nové Město n. Metují

jméno
nar.
BH
1
Hejcman Marek
16.07.2003
1061
3
2
Hofman Václav
01.04.2003
1170
1
3
Čech Michal (H)
14.09.2004
1170
1
4
Vysoký Jakub
26.06.2005
1170
1
5
Pfeifer Adam
26.07.2006
1170
1
6
Čapek Lukáš
02.08.2004
1170
1
7
Pospíchal Daniel
11.05.2005
1170
1
8
Čapek Matyáš
07.03.2007
1170
1
21
Janovská Klára
02.12.2004
827
1
22
Jelinková Natálie
30.01.2006
827
1
23
Černá Nikola
25.02.2006
827
1
24
Dittrichová Sofie
29.12.2006
827
1

Soupiska SK Třebechovice p.Orebem

jméno
nar.
BH
1
Jirka Jonáš (H)
02.06.2000
1170
1
2
Hrdina David
18.02.2003
1170
1
3
Jirka Maxmilián (H)
05.07.2002
1170
1
4
Horák Pavel
02.06.2001
1170
1
5
Vencl Vít
25.04.2002
1170
1
6
Kodýtek Jakub
09.03.2004
1170
1
21
Tomášková Jana (H)
09.07.2000
474
4
22
Macurová Valérie (H)
24.12.2004
567
4
23
Hartmanová Lucie (H)
20.01.2002
717
3
24
Šebestíková Lucie
11.10.2001
827
1
25
Koubová Anna
20.10.2001
827
1
26
Kindlová Denisa
13.07.2007
827
1
27
Karenová Lucie
26.05.2008
827
1
28
Javůrková Andrea
28.07.2007
827
1