Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: dorost

25 - Královéhradecká krajská soutěž B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Nespin, z.s. A
Tisknout
3
0
19:8
41:16
293:170
6
2
TC Nové Město n. Metují
Tisknout
2
1
16:11
32:24
245:208
5
3
LTC Jaroměř
Tisknout
1
2
13:14
28:32
223:263
4
4
SK Třebechovice p.Orebem
Tisknout
1
2
12:15
27:31
240:240
4
5
TENIS-CENTRUM DTJ HK E
Tisknout
1
2
11:16
23:33
223:257
4
6
TJ Červený Kostelec
Tisknout
1
2
10:17
21:36
178:264
4

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
29.4.
3
SK Třebechovice p.Orebem LTC Jaroměř
5:4
12:9
91:71
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Jirka Jonáš (H)
1
Fiala Josef
3
3:6
6:1
6:4
15
11
2
1
1
0
2.
Horák Pavel
1
Kaňka Miroslav
3
0:6
3:6
 
3
12
0
2
0
1
3.
Tomášková Jana (H)
4
Řezáčová Jiřina (H)
1
6:4
6:0
 
12
4
2
0
1
0
4.
Macurová Valérie (H)
4
Reichertová Tereza
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
5.
Vencl Vít
1
Hladík Jaromír
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
6.
Kodýtek Jakub
1
Šichan Daniel
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
7.
Jirka Jonáš (H)
Vencl Vít
1
1
Fiala Josef
Kaňka Miroslav
3
3
6:3
4:6
0:1
10
10
1
2
0
1
8.
Tomášková Jana (H)
Macurová Valérie (H)
4
4
Řezáčová Jiřina (H)
Reichertová Tereza
1
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
9.
Horák Pavel
Kodýtek Jakub
1
1
Hladík Jaromír
Šichan Daniel
1
1
7:6
4:6
2:6
13
18
1
2
0
1
               
91
71
12
9
5
4

Soupiska SK Třebechovice p.Orebem

jméno
nar.
BH
1
Jirka Jonáš (H)
02.06.2000
1170
1
2
Hrdina David
18.02.2003
1170
1
3
Jirka Maxmilián (H)
05.07.2002
1170
1
4
Horák Pavel
02.06.2001
1170
1
5
Vencl Vít
25.04.2002
1170
1
6
Kodýtek Jakub
09.03.2004
1170
1
21
Tomášková Jana (H)
09.07.2000
474
4
22
Macurová Valérie (H)
24.12.2004
567
4
23
Hartmanová Lucie (H)
20.01.2002
717
3
24
Šebestíková Lucie
11.10.2001
827
1
25
Koubová Anna
20.10.2001
827
1
26
Kindlová Denisa
13.07.2007
827
1
27
Karenová Lucie
26.05.2008
827
1
28
Javůrková Andrea
28.07.2007
827
1

Soupiska LTC Jaroměř

jméno
nar.
BH
1
Fiala Josef
28.01.2000
1032
3
2
Kaňka Miroslav
17.02.2000
1061
3
3
Hladík Jaromír
17.03.2000
1170
1
4
Šichan Daniel
12.03.2002
1170
1
5
Šesták Filip
30.07.2002
1170
1
6
Jelínek Patrik
19.03.2002
1170
1
7
Konečný Tomáš
30.11.2000
1170
1
21
Řezáčová Jiřina (H)
15.04.2003
827
1
22
Reichertová Tereza
20.06.2000
827
1
23
Štefanová Bára
02.07.2003
827
1