Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: dorost

25 - Královéhradecká krajská soutěž B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Česká Skalice
Tisknout
7
0
55:8
113:19
742:318
14
2
Nespin, z.s.
Tisknout
6
1
49:14
102:32
716:448
13
3
SK Týniště nad Orlicí
Tisknout
4
3
37:26
75:55
584:511
11
4
LTC Jaroměř
Tisknout
4
3
34:29
72:66
582:590
11
5
TC Nové Město n. Metují
Tisknout
3
4
32:31
68:66
579:587
10
6
SK Třebechovice p.Orebem
Tisknout
3
4
32:31
67:66
575:559
10
7
Baník Žacléř
Tisknout
1
6
13:50
29:101
356:692
8
8
TK Náchod
Tisknout
0
7
0:63
5:126
354:783
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
18.6.
24
LTC Jaroměř TC Nové Město n. Metují
6:3
12:9
109:99
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Fiala Josef
3
Hejcman Marek
1
2:6
5:7
 
7
13
0
2
0
1
2.
Hladík Jaromír
4
Hofman Václav
1
7:5
5:7
6:4
18
16
2
1
1
0
3.
Řezáčová Jiřina (H)
1
Juhásová Markéta (H)
1
6:7
7:5
6:1
19
13
2
1
1
0
4.
Exnarová Klára
1
Prausová Nikola
1
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
5.
Kaňka Miroslav
1
Kotrč Tomáš
1
7:5
6:2
 
13
7
2
0
1
0
6.
Šesták Filip
1
Vacek Šimon (H)
1
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
7.
Řezáčová Jiřina (H)
Exnarová Klára
1
1
Juhásová Markéta (H)
Prausová Nikola
1
1
5:7
4:6
 
9
13
0
2
0
1
8.
Fiala Josef
Hladík Jaromír
3
4
Hejcman Marek
Hofman Václav
1
1
7:6
4:6
1:0
12
12
2
1
1
0
9.
Kaňka Miroslav
Šesták Filip
1
1
Kotrč Tomáš
Vacek Šimon (H)
1
1
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
               
109
99
12
9
6
3

Soupiska LTC Jaroměř

jméno
nar.
BH
1
Fiala Josef
28.01.2000
943
3
2
Hladík Jaromír
17.03.2000
789
4
3
Kaňka Miroslav
17.02.2000
1166
1
4
Šichan Daniel
12.03.2002
1166
1
5
Šesták Filip
30.07.2002
1166
1
6
Jelínek Patrik
19.03.2002
1166
1
7
Konečný Tomáš
30.11.2000
1166
1
21
Řezáčová Jiřina (H)
15.04.2003
771
1
22
Reichertová Tereza
20.06.2000
771
1
23
Exnarová Klára
23.06.1999
771
1

Soupiska TC Nové Město n. Metují

jméno
nar.
BH
1
Hejcman Marek
16.07.2003
1166
1
2
Hofman Václav
01.04.2003
1166
1
3
Kotrč Tomáš
26.05.1999
1166
1
4
Vacek Šimon (H)
09.04.2004
1166
1
5
Vysoký Jakub
26.06.2005
1166
1
6
Dufek Daniel
23.12.2000
1166
1
21
Janovská Klára (H)
02.12.2004
771
1
22
Viková Tereza (H)
17.06.2002
771
1
23
Juhásová Markéta (H)
13.05.2003
771
1
24
Jelinková Natálie
30.01.2006
771
1
25
Černá Nikola
25.02.2006
771
1
26
Ditrichová Sofie
29.12.2006
771
1
27
Prausová Nikola
08.06.2002
771
1
28
Pumrová Natálie
16.03.2003
771
1