Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2012

Věková kategorie: dorost

JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Neridé
Tisknout
7
0
57:6
116:17
762:351
14
2
LTC Poděbrady
Tisknout
5
2
35:28
77:58
603:522
12
3
1. Vestecká sportovní
Tisknout
4
3
36:27
77:58
627:499
11
4
LTC Mladá Boleslav o.s.
Tisknout
4
3
33:30
71:61
580:522
11
5
TC Realsport Nymburk
Tisknout
4
3
32:31
69:67
568:550
11
6
TO SK Mělník
Tisknout
2
5
27:36
58:83
492:639
9
7
LTC Slovan Kladno
Tisknout
2
5
21:42
48:90
474:679
9
8
Tenis Dobříš
Tisknout
0
7
11:52
28:110
385:729
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
24.6.2012
25
LTC Slovan Kladno 1. Vestecká sportovní
3:6
7:13
61:101
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Tauber Jaroslav
4
Grunt David (H)
15
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
2.
Rojt Tomáš (H)
3
Vidmanov Vasiliy (Z)
12
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
3.
Jonášová Kristýna
9
Hermanová Alžběta
12
5:7
6:2
6:4
17
13
2
1
1
0
4.
Prchalová Lucie
9
Kosejková Barbora
9
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
5.
Koubek Přemysl
9
Kronberger Zdeněk
9
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
6.
Blecha Adam (H)
1
Smékal Arthur
9
2:6
6:4
3:6
11
16
1
2
0
1
7.
Koubek Přemysl
Rojt Tomáš (H)
9
3
Grunt David (H)
Vidmanov Vasiliy (Z)
15
12
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
8.
Tauber Jaroslav
Blecha Adam (H)
4
1
Kronberger Zdeněk
Smékal Arthur
9
9
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
9.
Jonášová Kristýna
Prchalová Lucie
9
9
Hermanová Alžběta
Kosejková Barbora
12
9
7:6
7:5
 
14
11
2
0
1
0
               
61
101
7
13
3
6

Soupiska LTC Slovan Kladno

jméno
nar.
BH
1
Vachtl Jiří
12.06.1996
216
9
2
Fiala Jan
09.03.1997
405
6
3
Tauber Jaroslav
25.07.1995
605
4
4
Vidrich Aleš
29.03.1998
818
3
5
Rojt Tomáš (H)
19.08.1994
906
3
6
Koubek Přemysl
28.09.1995
288
9
7
Blumenstein Jan
06.04.1995
343
6
8
Kratochvíl Filip
12.02.1996
686
4
9
Moravec Petr
26.09.1997
970
3
10
Blecha Adam (H)
30.06.1998
1061
1
11
Šulc Erik
14.12.1994
1061
1
12
Honc Daniel
10.02.1999
1061
1
21
Jonášová Kristýna
02.08.1994
130
9
22
Prchalová Lucie
03.11.1994
138
9
23
Bláhová Tereza
13.12.1998
442
4
24
Gardoňová Adéla
18.07.1997
525
3
25
Stachová Kateřina
01.03.1998
605
3
26
Vachtlová Jana
09.07.1999
678
1
27
Severinová Zuzana
28.10.1998
678
1
28
Prchalová Markéta
17.12.1999
678
1

Soupiska 1. Vestecká sportovní

jméno
nar.
BH
1
Grunt David (H)
07.05.1996
116
15
2
Vidmanov Vasiliy (Z)
14.08.1996
188
12
3
Kronberger Zdeněk
14.08.1996
211
9
4
Smékal Arthur
30.01.1996
317
9
5
Hauba Filip
14.08.1998
1061
1
6
Podlešák Marek
13.08.1999
1061
1
7
Aunapu Igor (Z)
14.10.1998
1061
1
8
Kotlín Michael
16.03.1999
1061
1
9
Krčma Tomáš
06.09.1999
1061
1
10
Liška Lukáš Josef
04.08.1999
1061
1
11
Beneš Tomáš
09.07.2001
1061
1
12
Keller Oliver
22.01.2001
1061
1
21
Váchová Gabriela
22.04.1995
91
12
22
Hermanová Alžběta
01.11.1997
99
12
23
Kosejková Barbora
27.01.1997
128
9
24
Zapletalová Claudie
27.01.1995
525
3
25
Kohoutová Nikola
10.07.2000
678
1
26
Kohoutová Barbora
10.07.2000
678
1
27
Mokienko Anastázie
30.07.2000
678
1
28
Supová Veronika
29.04.1998
678
1