Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: babytenis

62 Memoriál Z. Kocmana - babytenis skupina B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Lokomotiva Zdice A
Tisknout
3
0
30:0
30:0
180:9
6
2
Sportclub Řevnice, z.s. A
Tisknout
3
0
25:5
25:5
174:80
6
3
Sokol Králův Dvůr A
Tisknout
1
2
10:20
10:20
75:153
4
4
Sportclub Řevnice, z.s. B
Tisknout
1
1
12:8
12:8
94:72
3
5
SPORT EDEN Beroun
Tisknout
1
1
10:10
10:10
85:74
3
6
TK Hořovice A
Tisknout
1
1
10:10
10:10
65:83
3
7
Spartak Hořovice
Tisknout
0
3
3:27
3:27
51:168
3
8
TK Hořovice B
Tisknout
0
2
0:20
0:20
37:122
2

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
4.5.2019 (NT do 15.5.)
1
Lokomotiva Zdice A Sokol Králův Dvůr A
10:0
10:0
60:6
Zápis o utkání - oficiální
2
Sportclub Řevnice, z.s. B Spartak Hořovice
10:0
10:0
60:11
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Hořovice B TK Hořovice A
0:10
0:10
23:62
Zápis o utkání - oficiální
4
SPORT EDEN Beroun Sportclub Řevnice, z.s. A
3:7
3:7
32:53
Zápis o utkání - oficiální
2
11.5.2019 (NT do 22.5.)
5
Sokol Králův Dvůr A SPORT EDEN Beroun
3:7
3:7
21:53
Zápis o utkání - oficiální
6
Sportclub Řevnice, z.s. A TK Hořovice B
10:0
10:0
60:14
Zápis o utkání - oficiální
7
TK Hořovice A Sportclub Řevnice, z.s. B
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
8
Spartak Hořovice Lokomotiva Zdice A
0:10
0:10
0:60
Zápis o utkání - oficiální
3
18.5.2019 (NT do 29.5.)
9
Spartak Hořovice Sokol Králův Dvůr A
3:7
3:7
40:48
Zápis o utkání - oficiální
10
Lokomotiva Zdice A TK Hořovice A
10:0
10:0
60:3
Zápis o utkání - oficiální
11
Sportclub Řevnice, z.s. B Sportclub Řevnice, z.s. A
2:8
2:8
34:61
Zápis o utkání - oficiální
12
TK Hořovice B SPORT EDEN Beroun
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
4
25.5.2019 (NT do 6.6.)
13
Sokol Králův Dvůr A TK Hořovice B
0:0
 
 
 
14
SPORT EDEN Beroun Sportclub Řevnice, z.s. B
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
15
Sportclub Řevnice, z.s. A Lokomotiva Zdice A
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
16
TK Hořovice A Spartak Hořovice
0:0
 
 
 
5
8.6.2019 (NT do 19.6.)
17
TK Hořovice A Sokol Králův Dvůr A
0:0
 
 
 
18
Spartak Hořovice Sportclub Řevnice, z.s. A
0:0
 
 
 
19
Lokomotiva Zdice A SPORT EDEN Beroun
0:0
 
 
 
20
Sportclub Řevnice, z.s. B TK Hořovice B
0:0
 
 
 
6
15.6.2019 (NT do 26.6.)
21
Sokol Králův Dvůr A Sportclub Řevnice, z.s. B
0:0
 
 
 
22
TK Hořovice B Lokomotiva Zdice A
0:0
 
 
 
23
SPORT EDEN Beroun Spartak Hořovice
0:0
 
 
 
24
Sportclub Řevnice, z.s. A TK Hořovice A
0:0
 
 
 
7
22.6.2019 (NT do 30.6.)
25
Sportclub Řevnice, z.s. A Sokol Králův Dvůr A
0:0
 
 
 
26
TK Hořovice A SPORT EDEN Beroun
0:0
 
 
 
27
Spartak Hořovice TK Hořovice B
0:0
 
 
 
28
Lokomotiva Zdice A Sportclub Řevnice, z.s. B
0:0