Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: babytenis

62 - Memoriál Zdeňka Kocmana - Pardubický přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Jiskra Havlíčkův Brod -TK Hlinsko A
Tisknout
6
0
32:4
32:4
203:66
12
2
TK Pernštýn 1897 Pardubice A
Tisknout
5
1
29:7
29:7
195:95
11
3
TK Ústí n. Orlicí A
Tisknout
4
2
19:17
19:17
141:127
10
4
LTC Vysoké Mýto A
Tisknout
3
3
15:21
15:21
130:158
9
5
TO SK Žamberk A
Tisknout
2
4
12:24
12:24
137:172
8
6
TO TJ Svitavy
Tisknout
2
4
12:24
12:24
108:173
8
7
TK Česká Třebová, z.s. A
Tisknout
1
5
16:20
16:20
146:167
7
8
TO TJ Tesla Pardubice A
Tisknout
1
5
9:27
9:27
86:188
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.
1
TK Česká Třebová, z.s. A TJ Jiskra Havlíčkův Brod -TK Hlinsko A
2:4
2:4
19:32
Zápis o utkání - oficiální
2
TO TJ Svitavy TO TJ Tesla Pardubice A
4:2
4:2
27:23
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Pernštýn 1897 Pardubice A LTC Vysoké Mýto A
6:0
6:0
36:9
Zápis o utkání - oficiální
4
TK Ústí n. Orlicí A TO SK Žamberk A
4:2
4:2
28:20
Zápis o utkání - oficiální
2
5.5.
5
TJ Jiskra Havlíčkův Brod -TK Hlinsko A TK Ústí n. Orlicí A
6:0
6:0
36:8
Zápis o utkání - oficiální
6
TO SK Žamberk A TK Pernštýn 1897 Pardubice A
0:6
0:6
11:36
Zápis o utkání - oficiální
7
LTC Vysoké Mýto A TO TJ Svitavy
2:4
2:4
19:29
Zápis o utkání - oficiální
8
TO TJ Tesla Pardubice A TK Česká Třebová, z.s. A
2:4
2:4
22:30
Zápis o utkání - oficiální
3
19.5.
9
TO TJ Tesla Pardubice A TJ Jiskra Havlíčkův Brod -TK Hlinsko A
0:6
0:6
8:36
Zápis o utkání - oficiální
10
TK Česká Třebová, z.s. A LTC Vysoké Mýto A
3:3
3:3
24:27
Zápis o utkání - oficiální
11
TO TJ Svitavy TO SK Žamberk A
2:4
2:4
23:31
Zápis o utkání - oficiální
12
TK Pernštýn 1897 Pardubice A TK Ústí n. Orlicí A
4:2
4:2
27:17
Zápis o utkání - oficiální
4
26.5.
13
TJ Jiskra Havlíčkův Brod -TK Hlinsko A TK Pernštýn 1897 Pardubice A
4:2
4:2
27:23
Zápis o utkání - oficiální
14
TK Ústí n. Orlicí A TO TJ Svitavy
4:2
4:2
28:20
Zápis o utkání - oficiální
15
TO SK Žamberk A TK Česká Třebová, z.s. A
3:3
3:3
25:24
Zápis o utkání - oficiální
16
LTC Vysoké Mýto A TO TJ Tesla Pardubice A
5:1
5:1
34:8
Zápis o utkání - oficiální
5
9.6.
17
LTC Vysoké Mýto A TJ Jiskra Havlíčkův Brod -TK Hlinsko A
0:6
0:6
5:36
Zápis o utkání - oficiální
18
TO TJ Tesla Pardubice A TO SK Žamberk A
4:2
4:2
25:25
Zápis o utkání - oficiální
19
TK Česká Třebová, z.s. A TK Ústí n. Orlicí A
3:3
3:3
24:24
Zápis o utkání - oficiální
20
TO TJ Svitavy TK Pernštýn 1897 Pardubice A
0:6
0:6
6:36
Zápis o utkání - oficiální
6
16.6.
21
TJ Jiskra Havlíčkův Brod -TK Hlinsko A TO TJ Svitavy
6:0
6:0
36:3
Zápis o utkání - oficiální
22
TK Pernštýn 1897 Pardubice A TK Česká Třebová, z.s. A
5:1
5:1
37:25
Zápis o utkání - oficiální
23
TK Ústí n. Orlicí A (s) TO TJ Tesla Pardubice A
6:0
6:0
36:0
Zápis o utkání - oficiální
24
TO SK Žamberk A LTC Vysoké Mýto A
1:5
1:5
25:36
Zápis o utkání - oficiální
7
23.6.
25
TO SK Žamberk A TJ Jiskra Havlíčkův Brod -TK Hlinsko A
0:0
 
 
 
26
LTC Vysoké Mýto A TK Ústí n. Orlicí A
0:0
 
 
 
27
TO TJ Tesla Pardubice A TK Pernštýn 1897 Pardubice A
0:0
 
 
 
28
TK Česká Třebová, z.s. A TO TJ Svitavy
0:0