Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2016

Věková kategorie: babytenis

53. Baby tenis-přípravka D-Memoriál Zdeňka Kocmana

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
I.ČLTK Praha A
Tisknout
7
0
42:0
42:0
252:26
14
2
Orel jednota Praha-Balkán A
Tisknout
6
1
34:8
34:8
220:97
13
3
SK Aritma Praha A
Tisknout
4
2
23:19
23:19
176:155
10
4
TK Sparta Praha D
Tisknout
3
4
21:21
21:21
157:175
10
5
SK HAMR, z.s. B
Tisknout
3
4
17:25
17:25
154:182
10
6
TJ Solidarita Praha 10
Tisknout
2
5
13:29
13:29
133:217
9
7
SK Meteor Praha C
Tisknout
2
4
17:25
17:25
137:193
8
8
TCD Donovalská
Tisknout
0
7
1:41
1:41
64:248
7

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
1.5.2016
1
TJ Solidarita Praha 10 I.ČLTK Praha A
0:6
0:6
2:36
Zápis o utkání - oficiální
2
SK HAMR, z.s. B TK Sparta Praha D
4:2
4:2
34:19
Zápis o utkání - oficiální
3
SK Meteor Praha C SK Aritma Praha A
3:3
3:3
21:21
Zápis o utkání - oficiální
4
TCD Donovalská Orel jednota Praha-Balkán A
0:6
0:6
3:36
Zápis o utkání - oficiální
2
8.5.2016
5
I.ČLTK Praha A TCD Donovalská
6:0
6:0
36:2
Zápis o utkání - oficiální
6
Orel jednota Praha-Balkán A SK Meteor Praha C
6:0
6:0
36:1
Zápis o utkání - oficiální
7
SK Aritma Praha A SK HAMR, z.s. B
5:1
5:1
32:16
Zápis o utkání - oficiální
8
TK Sparta Praha D TJ Solidarita Praha 10
6:0
6:0
37:13
Zápis o utkání - oficiální
3
22.5.2016
9
TK Sparta Praha D I.ČLTK Praha A
0:6
0:6
6:36
Zápis o utkání - oficiální
10
TJ Solidarita Praha 10 SK Aritma Praha A
2:4
2:4
23:34
Zápis o utkání - oficiální
11
SK HAMR, z.s. B Orel jednota Praha-Balkán A
0:6
0:6
9:37
Zápis o utkání - oficiální
12
SK Meteor Praha C TCD Donovalská
6:0
6:0
36:14
Zápis o utkání - oficiální
4
29.5.2016
13
I.ČLTK Praha A SK Meteor Praha C
6:0
6:0
36:1
Zápis o utkání - oficiální
14
TCD Donovalská SK HAMR, z.s. B
0:6
0:6
7:36
Zápis o utkání - oficiální
15
Orel jednota Praha-Balkán A TJ Solidarita Praha 10
6:0
6:0
36:11
Zápis o utkání - oficiální
16
SK Aritma Praha A TK Sparta Praha D
4:2
4:2
27:15
Zápis o utkání - oficiální
5
12.6.2016
17
SK Aritma Praha A I.ČLTK Praha A
0:6
0:6
6:36
Zápis o utkání - oficiální
18
TK Sparta Praha D Orel jednota Praha-Balkán A
0:6
0:6
12:36
Zápis o utkání - oficiální
19
TJ Solidarita Praha 10 TCD Donovalská
6:0
6:0
37:18
Zápis o utkání - oficiální
20
SK HAMR, z.s. B SK Meteor Praha C
4:2
4:2
36:22
Zápis o utkání - oficiální
6
19.6.2016
21
I.ČLTK Praha A SK HAMR, z.s. B
6:0
6:0
36:2
Zápis o utkání - oficiální
22
SK Meteor Praha C TJ Solidarita Praha 10
5:1
5:1
35:18
Zápis o utkání - oficiální
23
TCD Donovalská TK Sparta Praha D
0:6
0:6
8:36
Zápis o utkání - oficiální
24
Orel jednota Praha-Balkán A SK Aritma Praha A
4:2
4:2
32:25
Zápis o utkání - oficiální
7
26.6.2016
25
Orel jednota Praha-Balkán A I.ČLTK Praha A
0:6
0:6
7:36
Zápis o utkání - oficiální
26
SK Aritma Praha A TCD Donovalská
5:1
5:1
31:12
Zápis o utkání - oficiální
27
TK Sparta Praha D SK Meteor Praha C
5:1
5:1
32:21
Zápis o utkání - oficiální
28
TJ Solidarita Praha 10 SK HAMR, z.s. B
4:2
4:2
29:21
Zápis o utkání - oficiální